Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 7d. 12:47

Bekelės varžybose trūksta Turizmo klasės dalyvių

2014-ųjų Ladogos bekelės maratonas
Organizatorių nuotr. / 2014-ųjų Ladogos bekelės maratonas

Šeštadienį ir sekmadienį Tauragėje (ir ne tik) burgs sportinių automobilių ir motociklų motorai. Dinamiškiausios varžybos vyks Mažonų karjere. Tačiau varžybų organizatoriai laukia ir paprastais automobiliais važinėjančių sporto aistruolių. Jiems rengiamos varžybos „Napoleono lobiai“. Radus vos vieną jų, atsipirks startinis varžybų mokestis, rašo kurjeris.lt

Vienas šio renginio organizatorių tauragiškis Antanas Venckus patikino, kad žiūrovai Mažonų karjere (važiuojant keliu Tauragė–Šilalė, pervažiavus Šuniją, reikia sukti į Antšunijų gatvę ir pravažiuoti „Bicedos“ praktinio vairavimo mokymo bazę) varžybas galės stebėti dvi dienas: ir šeštadienį, ir sekmadienį.

„Žiūrovams reginio ir užimtumo tikrai netrūks. Pirmą dieną vyks bekelės varžybos trijose klasėse: standartinių automobilių, keturračių motociklų ir monstrų (specialiai bekelei pagaminti automobiliai – red.). Antrą dieną prie jų prisijungs turizmo klasės dalyviai. Pastarųjų kol kas trūksta. Norėtume, kad jų būtų maždaug šimtas. Juk Tauragė varžybose paprastai išsiskiria dalyvių gausumu. Noriu, kad tauragiškiai „nepasivestų“ ir šįkart“, – sakė A.Venckus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka

Norėdami pritraukti kuo daugiau turizmo klasės dalyvių, organizatoriai sumažino jiems skirtą startinį mokestį. Išankstinėje informacijoje buvo skelbiama, kad dalyvių registracija baigiasi jau šiandien, kad vėliau prisijungusiems teks mokėti didesnį starto mokestį.

A.Venckus patikino, kad šios klasės dalyviams taikoma išimtis – registruotis jiems leidžiama iki pat starto dienos (šeštadienio), o starto mokestis liks toks pats, tai yra automobiliui – 50 eurų, motociklui – 30 eurų.

Dalyvio mokestis atsipirks, jeigu ekipažas ras bent vieną paslėptą „lobį“.

„Dalyvio mokestis atsipirks, jeigu ekipažas ras bent vieną paslėptą „lobį“. Kiekvieno radinio vertė – apie 50 eurų. Be to, turizmo klasės dalyviai ne tik varžysis dėl prizų, bet ir aplankys įstabiausias lankytinas vietas visoje Tauragės apskrityje („lobiai“ paslėpti būtent ten – red.)“, – kalbėjo A.Venckus.

Orientacinis bekelės žaidimas „Napoleono lobiai“ vyks šeštadienį. Jo startas bus duotas 10 valandą. Sekmadienį šios klasės dalyviai išbandys jėgas Mažonų karjere (greičio ruožas) ir Taurų nuotykių parke (vienam ekipažo nariui teks įveikti mėlynąją trasą).

Pasak A.Venckaus, ateinantį savaitgalį vyksiančios varžybos vienintelės Lietuvoje, kiti jų etapai vyksta kitose valstybėse. Tokias varžybas tauragiškiai organizavo prieš šešerius metus. Bekelės varžybose ne kartą laurus skynė ir A.Venckaus pilotuojamas ekipažas. Važiuos tauragiškis ir šįkart. Jo šturmanas bus taip pat žinomas lenktynininkas Mindaugas Venckus (sūnus).

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka

Organizatorių teigimu, varžybos bus mokamos – žiūrovams bilietas kainuos 2 eurus. Tačiau jiems taip pat bus suteikta galimybė išbandyti naujus keturračius, pritaikytus bekelei. Jų bandymui jau įrengta speciali eksperimentinė trasa.

Atrakciją varžybų sirgaliams dovanos keturračių gamintojai. Pagalvota ir apie varžybų dalyvių maitinimą: maistu, gėrimais bus prekiaujama netoli varžybų trasos. A.Venckus akcentuoja, kad artėjančio renginio nevalia lyginti su „Tauragės rudens“ varžybomis. Dabar vyksiančios tarptautinės varžybos rengiamos laikantis pačių griežčiausių taisyklių ir reikalavimų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas