Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 29, 00:23

Benediktas Vanagas ieškos naujo šturmano, atsisveikino su Filipe Palmeiro

Kai šių metų sausio mėnesį Saudo Arabijoje Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro, startavę moderniu T1+ klasės „Hilux“ patyrė variją, daugybė gerbėjų svarstė: ar duetas tęs bendrą pasirodymą toliau, kitais metais.
F. Palmeiro ir B. Vanagas. Nuotr. R. Šeškaičio
F. Palmeiro ir B. Vanagas. Nuotr. R. Šeškaičio

Tačiau iki šiol neradusius teisingo atsakymo „nuramino“ pats Benediktas Vanagas. Antradienio vakarą jis paskelbė, kad keliai su šturmanu F.Palmeiro išsiskyrė.

Bendradarbiavo trejus metus

Po trejų Dakaro sezonų, savo bendradarbiavimą su portugalu Filipe Palmeiro baigia „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ pilotas Benediktas Vanagas. Prieš trejus metus buvęs „X-Raid“ gamyklinės komandos šturmanas paskutinę akimirką pakeitė prieš ralio maratoną susirgusį lenką Sebastianą Rozwadowskį.

„Likus vos kelioms dienoms iki pirmojo Dakaro starto Saudo Arabijoje, tikrąja ta žodžio prasme mus išgelbėjo Filipe bei leidimą jam drauge su mumis suteikęs „X-Raid“ komandos vadovas Svenas Quandtas.

Nieko nėra pastoviau už laikinumą – vienerių lenktynių projektas pavirto į trejų metų bendradarbiavimą. Aš ir visa komanda dėkojame už didelį Filipe indėlį bei profesionalumą. Esu tikras, kad mūsų keliai dar ne kartą susitiks trasoje“, – dėkojo Lietuvos lenktynininkas.

2020 metais Dakare B. Vanago ir F. Palmeiro tandemas bendroje įskaitoje užėmė 15 vietą, 2021 m. – 12-ąją, o 2022 m. dėl įvykusios avarijos ketvirtajame greičio ruože pasitraukė iš lenktynių. Naujasis „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komandos šturmanas bus paskelbtas netrukus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas