Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 14:54

Benediktas Vanagas Naujuosius metus sutiks pakeliui į Dakarą

„General Financing-Autopaslauga“ komanda išvyko į Dakarą
Jurgos Anusauskienės nuotr. / „General Financing-Autopaslauga“ komanda išvyko į Dakarą

„Antras kartas parodys“ – tokiu šūkiu į Dakaro ralio lenktynes Pietų Amerikoje palydėtas dar vienas Lietuvos ekipažas. Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio duetas sausio 5 dieną startuos su daugiau nei tūkstančiu fanų iš Lietuvos, kurie savo nuotraukas įamžino ant lenktynininkų automobilio „OSCar“.

Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas su šturmanu iš Baltarusijos Andrejumi Rudnickiu bei dar 9 „General Financing – Autopaslauga“ komandos nariai Naujųjų metų išvakarėse išskrido į Argentiną. Kelionė lietuviams truks virš 24 valandų, tad 2014 metai bus pasitikti ore. 

Benediktas Vanagas prieš pat skrydį sakė, kad su komanda jau įveikė keletą svarbių pasiruošimo Dakarui etapų. Pasak jo, beliko paskutinis – rezultatu parodyti pasiruošimą.

„Nerimas, žinoma, yra. Slegia nemaža atsakomybė. Kas liečia pasiruošimą, tai padarėme viską, ką galėjome. Dabar išvažiuojame dirbti savo darbo. Žinome, kad Dakaras neatleidžia klaidų, tačiau galime pažadėti, kad sieksime geriausio įmanomo rezultato“, – kalbėjo sportininkas.

Pasak „General Financing – Autopaslauga“ ekipažo šturmano A. Rudnickio, nuvykus į Pietų Ameriką, prieš startą laukia keli svarbūs paruošiamieji darbai. „Pirmas darbas – iš uosto pasiimti techniką ir apžiūrėti, ar ji saugiai nukeliavo. Po to pradėsime ruoštis administracinei ir techninei komisijai. Taip pat su Benediktu pradėsime adaptuoti aptartą strategiją bei ruoštis pirmajam mūsų bendram startui Dakare“, – pasakojo baltarusis Andrejus Rudnickis. 

Su komanda taip pat iškeliavo ir 1042 gerbėjų nuotraukos, kurios papuoš jau Argentinoje esantį „OSCarO3“ automobilį. „General Financing“ inicijuotoje akcijoje „Benediktas Vanagas veža į Dakarą“ dalyvavo ir auksinėmis mergaitėmis vadinamos irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė bei Pasaulio irklavimo vicečempionai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas.

VIDEO: Benediktas Vanagas Naujuosius metus sutiks pakeliui į Dakarą

Jau šį savaitgalį visas pasaulis stebės legendinį Dakaro ralio maratoną. Prie starto linijos išsirikiuos 196 motociklininkai, 48 keturračių, 154 lengvųjų automobilių ir 76 sunkvežimių vairuotojai. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas