Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 28d. 13:43

Benediktas Vanagas vėl pakeitė Dakaro bolido spalvą: kas nutiko?

Benediktas Vanagas
Ryčio Šeškaičio nuotr. / Benediktas Vanagas

Juodą „General Financing team Pitlane“ įvaizdį gerbėjai pirmą kartą pamatė 2013 metais. Nuo to laiko Benedikto Vanago komanda buvo neatsiejama nuo juodos–baltos spalvų paletės, o konservatyvus įvaizdis nepajudinamas laikėsi beveik septynerius metus. Tačiau šiais metais Dakaro rekordininkai jau du kartus trumpam pakeitė komandos bolido „Toyota Gazoo Racing Hilux“ spalvą dėl trijų svarbių priežasčių.

Apie tai rašoma žiniasklaidai pasidalintame pranešime.

Viena spalva dviem progoms

Birželio mėnesį „General Financing team Pitlane“ visus nustebino kardinaliai „perrengusi“ savo bolidą – iš juodo jis virto raudonu. Laikinu pasikeitimu komanda prisidėjo prie ilgalaikio vardo partnerio „General Financing“ logotipo ir vizualinio identiteto atnaujinimo komunikacijos bei pasveikino „General Financing“ gavus leidimą tapti specializuotu banku.

Raudona spalva buvo paminėta ir liepos šeštosios – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos – šventė. Tokiu būdu „Toyota Gazoo Racing Hilux“ vienai dienai tapo Lietuvos istorine vėliava, kas puikiai papildė vieną iš B.Vanago programos krypčių – valstybingumą.

„Pitlane“ nuotr./Toyota Hilux su Lietuvos istorinė vėliava
„Pitlane“ nuotr./Toyota Hilux su Lietuvos istorinė vėliava

Oranžinė – tai nauja juoda

Šią savaitę B.Vanagas paskelbė apie dar vieną laikiną spalvos keitimą – iš juodos į oranžinę. Gerbėjai šią žinią pasitiko itin pozityviai ir palaikė tokį atsinaujinimą. Pats B.Vanagas komentavo, jog įdomu pamatyti žmonių reakcijas į kardinalius pokyčius, o grįžus į įprastą įvaizdį padeda naujai išvysti Vytį juodame fone.

„General Financing team Pitlane“ oranžinį „Toyota Gazoo Racing Hilux“ dedikavo ilgalaikiams partneriams „Stihl“ bei „Scandagra“. Nuo 2013-ųjų su „Stihl“ bendradarbiaujanti lietuvių komanda tokiu būdu partnerius pasveikino jau 25 metus esant Lietuvos rinkoje bei pagerbė „Scandagrą“, su kuria įgyvendino ne vieną svarbią bendrą veiklą – 100 Vyčio vėliavų projektą, pilietiškiausios bendruomenės konkursą ir t. t.

Oranžinis Hilux - Ryčio Šeškaičio nuotr
Oranžinis Hilux - Ryčio Šeškaičio nuotr

Atsinaujintu bolidu į varžybas

Naujosios spalvos sportinį „Toyota Hilux“ gerbėjai išvys „FIA World Cup for Cross Country Bajas“ etape „Baja Poland“, kuris vyks Lenkijoje rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis. Čia lietuviai prie starto linijos stos ketvirti bei kausis su žymiais Dakaro ralio dalyviais. Sportininkai turės įveikti virš 800 km, iš kurių greičio ruožų – virš 500 km.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:16
00:05
21:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas