Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 13d. 13:33

Benedikto Vanago komanda ištiesė pagalbos ranką Antanui Juknevičiui

Gražiausi kadrai iš pirmų Dakaro ralio etapų
Antano Juknevičiaus „Facebook“ nuotr. / Gražiausi kadrai iš pirmų Dakaro ralio etapų

Automobilio problemų ir įvairiausių gedimų šiame Dakare nestokojanti Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulo komanda „Craft Bearings“ toliau tęsia maratoną. Automobilis vėl paruoštas kovai, o mechanikai tikisi, kad antroji Dakaro pusė jiems bus kiek ramesnė.

Daugiau apie Dakarą 2019 rasite paspaudę čia.

Poilsio diena Dakare buvo tik sportininkams. Mechanikams ši diena reiškia tik tai, kad remontui yra kiek daugiau laiko nei įprastai. Būtent Antano Juknevičiaus mechanikai šią dieną turėjo daugiausiai veiklos. Jie ėmėsi tvarkyti visus mazgus, kurie kėlė klausimų.

Tačiau šiai komandai Dakaras itin dramatiškai klostosi ir toliau. Jei prieš kelias dienas Antanas Juknevičius vos nepasitraukė iš varžybų dėl į variklį jo remonto metu įkritusios detalės, tai dabar mechanikams teko spręsti, iš kur gauti nulaužtą variklio galvos varžtą.

Iš pradžių Antanas Juknevičius teigė nežinantis, iš kur mechanikai gavo varžtą, nes jį gavęs mechanikas jau miega. Tačiau vėliau pilotas savo „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad pagalbos ranką jam ištiesė Benediktas Vanagas, po pusės Dakaro besibeldžiantis į greičiausiųjų dešimtuką.

Paaiškėjo, kad varžtas buvo paskolintas iš atsarginio Benedikto Vanago „Toyota Hilux Overdrive“ variklio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas