Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Benedikto Vanago paskaita „Wolf School“ akademijoje: kaip pradėti lenktyniauti?

Benedikto Vanago paskaita „Wolf School“ lenktynininkų akademijoje
Giedriaus Matulaičio nuotr. / Benedikto Vanago paskaita „Wolf School“ lenktynininkų akademijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau turėjote progą pamatyti Roberto Kupčiko ir Jono Dereškevičiaus paskaitas, kurios balandžio 12 d. vyko „Wolf School“ lenktynininkų akademijoje. Paskutinę šios akademijos paskaitą apie lenktynininkų marketingą vedė nenuginčijamai geriausias šios srities specialistas Lietuvoje – Benediktas Vanagas.

Lekcijos – neišgirsite

Benediktas pradėjo savo paskaitą pasakydamas, jog klausytojai lekcijos neišgirs – tai bus atvira diskusija. „Atsakymų į jūsų klausimus – nėra, tačiau yra principai, kuriais reikia vadovautis“, – artėjančios diskusijos principą paaiškino B. Vanagas. 

Benediktas papasakojo apie tai, kiek ir kokių dažniausiai klausimų sulaukia, dažniausias iš jų – apie pirmuosius žingsnius automobilių sporte ir tai, nuo ko reiktų pradėti lenktynininko amatą.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Benediktas Vanagas ir Jonas Dereškevičius
Giedriaus Matulaičio nuotr./Benediktas Vanagas ir Jonas Dereškevičius

Estetika, partneriai ir Dakaras

Diskusijoje buvo aptariami automobilių sporto estetikos svarbos klausimai: Benediktas pabrėžė, jog siekiant aukštumų, negalima pamiršti šio faktoriaus ir estetika turi būti visur – pradedant tuo, kaip lenktynininkas vaikšto, baigiant automobilio išvaizda. 

Taipogi lenktynininkas juokais dalinosi girdėtais atsiliepimais apie jam nutikusius įvykius važiuojant Dakaro lenktynėse, bei apie tai, kokią didžiulę svarbą kiekvienam lenktynininkui turi partneriai.

Plėtra už Lietuvos ribų ir pradžia sporte

Benediktas papasakojo apie savo planus plėstis už Lietuvos ribų, taipogi apie tai, kokias savybes lenktynininkas turėtų tobulinti už trasos ribų ir apie tai, kokios naudos reikia partneriams. Kaip susikurti svarią reputaciją? Kaip B. Vanagas pradėjo savo lenktynininko karjerą? Kokia yra storiausia Lietuvoje įrišta knyga?

Kaip ir B.Vanagas – tiesioginių atsakymų į šiuos klausimus – šiame straipsnyje nerasite, tačiau visus su jais susijusius principus rasite šios paskaitos vaizdo įraše.

VIDEO: Benedikto Vanago paskaita „Wolf School“ lenktynininkų akademijoje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas