TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bernie Ecclestone'as: „Formulės-1“ JAV GP bus atšauktas

Bernie Ecclestone'as (centre)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Bernie Ecclestone'as (centre)
Šaltinis: F-1.LT
0
A A

Reaguodamas į pranešimą apie sustabdytas būsimųjų JAV GP lenktynių trasos Ostine statybas, „Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as pareiškė atšauksiantis kitais metais čia suplanuotas varžybas, jei jų organizatoriai per artimiausias savaites nepateiks finansinių projekto garantijų.

„Mes, po velnių, padarėme viską, kad šios lenktynės įvyktų. Taip, šimtas procentų, jos bus (atšauktos – red. past.)“, – ketvirtadienį, komentuodamas naujieną apie sustojusį projektą, kategoriškai užtikrino britas.

B. Ecclestone'as pažymėjo, kad trasos Ostine statytojai – „Circuit of the Americas“ – turi daugiausiai tris savaites, kad pateiktų finansines mokumo garantijas. Kitu atveju, sporto komercijos teisių valdytojo teigimu, sutartis nebus pasirašyta ir etapas bus atšauktas.

Britas paaiškino, kad sutartis dėl lenktynių rengimo iš pradžių buvo sudaryta su Tavo Hellmundo vadovaujama „Full Throttle Productions“ kompanija. Trasą varžyboms pradėjus statyti kitai bendrovei, „Circuit of the Americas“, buvo pradėta tartis dėl teisių perdavimo šiai, tačiau tai iki šiol taip ir neįvyko.

„Mes turėjome sutartį su „Full Throttle Productions“. Viskas buvo sutarta ir pasirašyta, tačiau buvo nuolat nukėlinėjami tokie klausimai kaip datos, akredityvai (finansinių mokėjimų užtikrinimo garantijos) – visa tai turėjo būti atsiųsta, tačiau nieko neįvyko“, – aiškino B. Ecclestone'as.

„Tuomet atsidaro šie kiti žmonės („Circuit of the Americas“), pareiškę norintys viskuo užsiimti, tačiau turintys problemų su Tavo (Hellmundu). Jie pareiškė valdantys trasą ir norėjo sutarties su manimi. Pasakiau jiems, kad dėl sutarties jie turi tartis su Tavo, ir jie atsakė taip ir padarysiantys.“

„Tačiau tokios galimybės jau nebėra, nes mes nutraukėme sutartį su Tavo, kadangi šis ją pažeidė. Mes laukėme šešis mėnesius, kad jis ištaisytų tą pažeidimą. Jis puikiai žino, dėl ko mes nutraukėme sutartį. Jis neprieštarauja. Tačiau kiti žmonės liko be sutarties“, – pasakojo britas.

„Mes prašome tik akredityvo. Mums reikia tik garantijos, kad jie mums sumokės. Tai paprastai daroma per akredityvą, kurį išduoda bankas. Jei žmonės neturi pinigų, jiems gali būti sunku gauti akredityvą, todėl mes ir nepasirašome sutarties“, – pridūrė jis.

F-1.LT
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas