Brazilijoje triumfavo Nico Rosbergas

Brazilijos „Grand Prix“ lenktynėse San Paule užtikrintai nugalėjo „Mercedes“ komandos atstovas Nico Rosbergas. Tai buvo antroji iš eilės vokiečio pergalė.
Nico Rosbergas
Nico Rosbergas / „Scanpix“ nuotr.

30-metis sportininkas šį sezoną triumfavo penkis kartus, o per visą karjerą yra iškovojęs 13-a pergalių.

N.Rosbergas pirmavo visas lenktynes bei sugebėjo atlaikyti keletą kartų bandžiusį priartėti šių metų čempioną Lewisą Hamiltoną.

Kitas „Mercedes“ ekipos lenktynininkas finišavo antras ir pasiekė 86-ąjį podiumą karjeroje.

Tuo metu trečioji vieta atiteko „Ferrari“ komandos lyderiui Sebastianui Vetteliui. Vokietis šį sezoną ant trečiojo apdovanojimų pakylos laiptelio lipo septintąjį kartą.

Antrasis italų ekipos atstovas Kimi Raikkonenas užėmė ketvirtąją vietą.

Penktoji vieta atiteko Valtteri Bottui, vairuojančiam „Williams“ bolidą. Už jo nugaros šeštoje pozicijoje finišavo Nico Hulkenbergas iš „Force India“ komandos.

Sportininkui iš Rusijos Daniilui Kvyatui su „Red Bull“ bolidu pavyko iškovoti septintąją vietą.

Aštuntas finišą pasiekė F-1 veteranas Felipe Massa iš „Williams“ gretų, o devintas – Romainas Grosjeanas su „Lotus“.

Paskutinį tašką už dešimtą vietą iškovojo jaunasis Maxas Verstappenas. „Toro Rosso“ ekipos narys lenktynių pabaigoje aplenkė Pastorą Maldonado („Lotus“).

Gana statiškose varžybose niekas negalėjo prilygti „Mercedes“ sportininkams. Vienintelis panašų tempą bandė diktuoti S.Vettelis, nuo N.Rosbergo atsilikęs kiek daugiau nei 14 sek.

Tuo metu penktas likęs V.Bottas lenktynių lyderio buvo aplenktas ratu.

Finišą pavyko pasiekti net 19-ai pilotų. Lenktynių distanciją atlaikė šiemet įprastai nepatvarūs „McLaren“ bolidai. Vienintelis varžybų nebaigė pirmajame rate sustojęs Carlosas Sainzas.

Ispano „Toro Rosso“ bolidas problemų turėjo dar apšilimo rate.

Greičiausią lenktynių ratą užfiksavo L.Hamiltonas.

Bendroje įskaitoje, likus vos vienam etapui, jau niekas neaplenks L.Hamiltono, turinčio 363 taškus. Antroje vietoje įsitvirtino N.Rosbergas su 297 taškais.

Trečias klasifikuojasi S.Vettelis, pelnęs 266 taškus.

Paskutinis šių metų etapas vyks Abu Dabyje lapkričio 29 d.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius