Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 31d. 16:51

„CFMOTO Factory Racing Team“ ekipažas įveikė 350 km „Perimetro“ iššūkį

Varžybų akimirka
Mariaus Kunigiškio nuotr. / Varžybų akimirka
„CFMOTO Factory Racing Team“ komanda sėkmingai finišavo keturių dienų ir 350 km iššūkyje, kurį dalyviams pasiūlė „Perimetro“ varžybų organizatoriai. Dariaus Biesevičiaus ir Adomo Gančieriaus duetas per šias dienas turėjo aibę nuotykių, tačiau galiausiai pasipuošė finišo medaliais, rašoma pranešime spaudai.

Paskutinę dieną organizatoriai numatė du greičio ruožus. 80 km bendrą distanciją komandoms reikėjo įveikti neužsukant į serviso zoną. Tačiau „CFMOTO Factory Racing Team“ ekipažui serviso paslaugų ir neprireikė. „CFMOTO ZFORCE 1000 Sport“ bagis atlaikė abu greičio ruožus ir atvežė Dariaus Biesevičiaus ir Adomo Gančieriaus tandemą į finišą.

„Paskutinioji diena – ir įdomi, ir keista. Pagaliau finišavome „Perimetro“ varžybose. Tai mums geras pasiekimas. Pirmas greičio ruožas buvo greitas, techniškas ir labai smagus. O antrame greičio ruože buvo klaida kelio knygoje – blogas žymėjimas. Praklaidžiojome ten apie pusvalandį.

Šiandien, kaip ir visas kitas dienas, turėjome variklio kaitimo problemą. Negalėjome spausti maksimumo, bet viskas smagu, viskas gerai. Nuo starto iki finišo atvažiuota ir tuo esame patenkinti. Įdomus tas „Perimetras“. Nors greičio ruožai sąlyginai trumpi, bet juose galima rasti visko. Labai geros varžybos“, – sakė Adomas Gančierius, „Perimetre“ skaitęs stenogramą Dariui Biesevičiui.

„CFMOTO Factory Racing Team“ komandai didysis „Perimetras“ pateikė nemažai staigmenų. Jau per pirmąjį prologo greičio ruožą ekipažas per dešimt kilometrų patyrė du virtimus.

Kartą teko susidurti su techninėmis problemomis keičiant nutrūkusį variatoriaus diržą. Tačiau galiausiai komanda šeštadienį finišą pasiekė ir atsiėmė apie įveiktas varžybas liudijančius medalius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Gazas