Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 28d. 23:20

„CFMOTO Racing Team“ „Perimetro“ varžybas pradėjo akrobatiniais triukais

Varžybų akimirka
Mariaus Kunigiškio nuotr. / Varžybų akimirka
Varėnoje trečiadienį prasidėjusiame trečiame Lietuvos „Baja“ čempionato ir taurės etape, gausioje SSV klasėje startavo ir „CFMOTO Factory Racing Team“ komanda. Šįkart į varžybas ji delegavo vieną keturračio ekipažą, kuris šįkart – neįprastos sudėties, rašoma pranešime spaudai.

„Perimetro“ varžybose „CFMOTO Factory Racing Team“ komandai šįkart atstovauja Darius Biesevičius ir Adomas Gančierius. Jie čia startavo „CFMOTO ZFORCE 1000 Sport“ bagiu. Nors Darių Biesevičių matyti prie šio bagio vairo jau tapo įprasta, tačiau šturmano vietoje Audronę Kanopkinienę šįsyk pakeitė Adomas Gančierius. Keturratininkas „Perimetre“ būtų startavęs ATV įskaitoje, tačiau dar Albanijoje patirta rankos trauma jį nuo šios minties sulaikė.

Tačiau pirmieji dešimt prologo greičio ruožų kilometrų ekipažui nebuvo patys lengviausi. Duetas net du kartus apsivertė, bet traumų išvengė ir atsipirko tik koviniais technikos randais.

„Po trijų metų pertraukos vėl sėdau į šturmano vietą, tai sugrįžimas buvo toks įsimintinas. Prologe už dviejų kilometrų nuo starto nutiko „stogas“. Išlipome, atsivertėme. Jautėme, kad važiuojame be vieno priekinio pusašio.

O septintame kilometre trūko traukės antgalis ir vėl virtome ant stogo. Virtimai gana sėkmingi, tai viskas tvarkoje. Šturmano kėdėje bagyje man tikrai sunkiau nei prie keturračio vairo, bet greit priprasiu“, – sakė Adomas Gančierius.

Dėl dviejų virtimų per dešimt kilometrų ekipažas prologe klasifikuotas paskutinėje vietoje, tačiau Adomas Gančierius situacijos nedramatizuoja. Prieš akis dar trys lenktynių dienos ir daugiau nei 350 kilometrų. Pasak Adomo Gančieriaus, šios dienos prologo rezultatai bus anuliuoti dėl organizatorių klaidos, todėl dabar svarbiausia paruošti bagį ketvirtadienio kovai.

„Kelio knygoje, ten kur mes virtome, buvo klaida, todėl rezultatus anuliuos. O bagį mechanikai sutvarkys ir tęsime savo pasirodymą „Perimetro“ varžybose. Laikykite už mus kumščius. Tikiuosi, kad virtimų limitą su Dariumi jau išnaudojome ir daugiau to nekartosime“, – kalbėjo Adomas Gančierius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:38
00:50
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Gazas