Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 26d. 10:49

„Citroen“ galvoja apie pasitraukimą iš WRC

Citroen DS3 WRC
Gamintojo nuotr. / Citroen DS3 WRC

Pastaruosius metus Pasaulio ralio čempionate „Citroen“ skina laurus vieną po kito. Tačiau gamintojas teigia, kad galvoja apie pasitraukimą. Mat WRC čempionate išleidžiama pinigų suma kuo toliau, tuo labiau atrodo nepateisinama.

Nepaisant to, kad ralyje prancūzai yra nenugalimi, tačiau paprastų keliams skirtų automobilių pardavimai tikrai neblizga. Pastaruoju metu girdime tik naujienas apie „PSA Peugeot – Citroen“ kamuojamas problemas dėl prastų finansinių rodiklių. Taupymas gali būti viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl prancūzai norėtų pasitraukti. Kita priežastis, į ralį atkeliaujantys „Volkswagen“.

„Citroen“ tikina, kad jeigu kaštai ženkliai neišaugs, iš ralio pasaulio jie nesitrauks. Tačiau baiminamasi į šį sportą ateinančių „Volkswagen“, kurie turi lėšų. Tai reiškia, kad vokiečiai galės tobulinti savo techniką, nes turės didelį biudžetą. Bet „Citroen“ teigia, kad net jei ir reikėtų investuoti į savo automobilio tobulinimą, jiems tai nekainuotų didelių pinigų, nes jie yra sukaupę didelę patirtį, kuri turėtų praversti kovoje prieš konkurentus.

Tiesa sakant, jei šis ėjimas būtų patvirtintas, tai būtų šioks toks antausis „Volkswagen“. Juk vokiečiai į šį sportą ateina su viltimi, kad jis populiarės – jokio kito būdo pateisinti milžiniškas investicijas nėra. O iš čempionato pasitraukus vienai iš dviejų gamyklinių komandų, jo populiarumas neišvengiamai kristų. Liktų tik VW kovoti su „Ford“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie Gazas