Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„D1Sport“ naujojo formato slalomo varžybos paliko įspūdį ir dalyviams, ir žiūrovams

„Gera Dovana Winter Slalom Cup“ slalomo čempionato pirmasis etapas
„D1Sport“ nuotr. / „Gera Dovana Winter Slalom Cup“ slalomo čempionato pirmasis etapas
Šaltinis: 15min
0
A A

„D1Sport“ komanda pradėjo naująjį „Gera Dovana Winter Slalom Cup“ čempionatą. „D1Sport“ komanda į šią autosporto šaką įnešė daug naujovių, kurias nebuvo lengva perprasti net geriausiems ir jau patyrusiems slalomo dalyviams.

Šį kartą dalyviams buvo paruoštas visai neišbandytas ir niekur nepraktikuotas slalomo būdas. Šių varžybų pagrindinis principas yra poriniai važiavimai. Specialiai šiam čempionatui, buvo išskirta atskira SPORT klasė, kurioje gali dalyvauti dalyviai su sportiniais-modifikuotais automobiliais arba yra jau gana patyrę ir  praeitame „Battery Slalom cup“ čempionate bendroje įskaitoje užėmę pirmąjį penketuką. Šios klasės atsiradimas leidžia tinkamai pasiskirstyti dalyviams kovoje už geriausias vietas, kadangi patyrę autosporto šakos dalyviai yra atskiroje klasėje, tarp mėgėjų susidaro lygios galimybės.

Naujasis „Gera Dovana Winter Slalom Cup“ čempionatas kardinaliai skiriasi nuo praeito. Slalomas prasideda nuo dviejų kvalifikacinių važiavimų. Pagal gautus rezultatus dalyviai yra skirstomi į kiekvienos klasės TOP 4, 8 ar 16, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Dalyviai, kurie nepatenka tarp savo klasės geriausiųjų, automatiškai perkeliami į FREE klasę. Tokios naujovės leidžia net mėgėjams užimti prizines vietas. Tolimesnis varžymasis dėl geriausio „Gera Dovana Winter Slalom Cup“ čempionato dalyvio vardo vyksta važiuojant porinius važiavimus. Vienu metu iš skirtingų trasos pusių įskaitinius važiavimus pradeda iš karto 2 dalyviai, todėl kiekvienas iš jų važiuojant gali stebėti varžovo trasos vykdymą.

„Šis slalomas daug įdomesnis, bei azartiškesnis nei įprastas slalomo čempionatas. Vykdant trasą ir matant kaip tai daro tavo varžovas, jauti neįprastą jaudulį, kadangi žinai, jog turi pravažiuoti greičiau nei tavo varžovas. „D1Sport“ komanda atvėrė naują požiūrį į slalomą. Toks slalomas parodė, kad net labiausiai patyrusiems šiame sporte,  atsiranda jaudulys matant kitą priešininką artėjant prie finišo tuo pačiu metu. Tokia kova padidina galimybę suklysti, praslysti finišą, tačiau yra ir pliusų - žiūrovai labiau prikaustomi, patiria didesnių įspūdžių.“ – teigė vienas iš dalyvių, laimėjęs SPORT klasėje pirmąją prizinę vietą.

Daug dalyvių sulaukęs pirmasis „Gera Dovana Winter Slalom Cup“ čempionato etapas parodė, kad net labiausiai įgudusiems šiame auto sporte nebus lengva. Sprendžiant iš žiūrovų bei dalyvių atsiliepimų, naujo formato „D1Sport“ komandos rengiamas slalomas žada padovanoti daugiau adrenalino bei įvairiausių įspūdžių. Šis čempionatas bus įdomus ne tik dalyviams, bet ir „pasirgti“ už savo favoritus atvykusiems žiūrovams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas