Dailiosios lyties atstovės išsidalijo „Moterų slalomo“ taures

Praėjusį savaitgalį Trakuose buvo duotas startas „Moterų slalomo“ serijai. Galvės ežero pašonėje esančioje aikštelėje įvyko pirmasis „Liqui Moly“ taurės etapas. Jo metu savo jėgas slalomo trasoje išmėginti panoro 29 merginos. Jau tradicija tapusį renginį trečius metus iš eilės dailiosios lyties atstovėms siūlo „Subaru klubas“.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Valdo Čičinsko / fotovaldas.com nuotr.

Visos dalyvės buvo suskirstytos į tris įskaitines klases – „Subaru“, „Sport“ ir „Svečių“. Taip pat buvo galima papildomai varžytis ir „Laisvoje“ klasėje.

Visoms merginoms, kurių šeštadienį į Trakus susirinko 29, reikėjo po tris kartus įveikti dvi veidrodines trasas. Siekiant išaiškinti lyderes, sumuojami buvo du geriausi rezultatai, parodyti kiekvienoje trasoje. Moterims trasoje talkino greta sėdėjusi šturmanė Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė.

Valdo Čičinsko / fotovaldas.com nuotr./Varžybų akimirka

„Sport“ klasėje jau nuo pirmųjų važiavimų ėmė aiškėti lyderė. Į rikiuotės viršūnę šovė „Honda CRX“ vairuojanti ir slalomo trasose itin dažnai matoma Gabrielė Aleksynaitė. Ji savo tempo nemažino visų važiavimų metu ir užtikrintai pelnė pirmą vietą. Merginos laikas – 2 min. 38,55 sek.

Nuo lyderės beveik 20 sekundžių atsiliko Evelina Drilingienė, vairavusi „Subaru Impreza“. Į trečią vietą prasibrovė klasės favoritės Gabrielės Aleksynaitės sesuo Jonė. Abi seserys trasoje dalijosi tuo pačiu automobiliu. Už Eveliną Drilingienę Jonė Aleksynaitė lėtesnė buvo vos kiek daugiau nei viena sekunde.

„Subaru“ klasėje varžėsi septynios konkurentės. Geriausią rezultatą čia pademonstravo Viktorija Jacyno, debiutavusi slalomo trasoje. Jaunoji vairuotoja ne tik nugalėjo, bet ir laimėjo „JMA centro“ įsteigtą prizą – „Subaru XV“ automobilį su pilnu baku degalų visam savaitgaliui.

Nuo lyderės vos 2,35 sek. atsiliko „Impreza“ vairavusi Gailutė Kiselienė ir trečioje vietoje su „Subaru BRZ“ finišavusi Domilė Šveistytė.

Gausiausia buvo svečių klasė. Joje savo sugebėjimus slalomo trasoje išmėgino 14 merginų. Čia fortūna taip pat šypsojosi slalomo varžybų naujokei Kristinai Liškauskaitei su „Acua RSX“. Jos laikas – 3 min. 4,03 sek.

Antrą rezultatą parodė Edita Mikantavičiūtė su „Honda CRX Del Sol“. Ji varžovei nusileido vos 1,28 sek. Trečia finišavo „BMW Z3“ vairavusi Jovita Danienė.

„Laisvojoje“ klasėje lyderiavo tos damos, kurios išsirikiavo „Sport“ klasės pirmame trejetuke. Čia vėl laimėjo Gabrielė Aleksynaitė, kuri solidžia persvara įveikė Eveliną Drilingienę ir seserį Jonę Aleksynaitę.

Tai pirmasis iš trijų „Moterų slalomo „Liqui Moly“ taurei laimėti“ čempionato etapo. Kitos varžybos planuojamos gegužės 7 dieną.​