Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 sausio 12d. 16:46

Dakaras gali būti itin pavojingas – penktajame greičio ruože žiūrovą pervažiavo sunkvežimis

Nelaimė Dakare – sunkvežimis pervažiavo žmogų
Stop kadras / Nelaimė Dakare – sunkvežimis pervažiavo žmogų

Kad automobilių sportas yra itin pavojingas, tikriausiai nė nereikia sakyti. Didelis greitis ir per mažai laiko priimti teisingus sprendimus neretai baigiasi itin liūdnomis istorijomis. Vieną tokių Dakaro gerbėjai užfiksavo penktajame greičio ruože. Draudžiamoje zonoje lenktynes stebėjęs žiūrovas buvo pervažiuotas sunkvežimio.

„General Financing team Pitlane“ komandos pilotas Benediktas Vanagas šeštadienį paskelbtos poilsio dienos Dakare metu prabilo apie saugumą. „Elgiantis neatsargiai, automobilių sportas gali būti pavojingas“, – sakė jis ir pasidalijo sukrečiančiu vaizdo įrašu.

Draudžiamoje zonoje Dakarą stebėjęs žiūrovas nespėjo pasitraukti iš trasos ribų ir buvo sužalotas jį pervažiavusio sunkvežimio. Rusijos komandos pilotuojamas sunkvežimis, rodos, nė nestojo, o pasekmės baigėsi itin liūdnai – 60-mečiui iš Pietų Afrikos buvo sulaužytas šlaunikaulis. Laimė, vyras liko gyvas. Tačiau Rusijos komanda buvo diskvalifikuota.

Benediktas Vanagas vieno interviu metu pasakojo, jog incidento metu sunkvežimį pilotavusį Rusijos atstovą, jis pažįsta, o šis, anot lietuvio, yra gana drausmingas ir pavyzdingas lenktynininkas. Kas galėjo lemti tai, kad sunkvežimio rusas nestabdė, nežinia, tačiau B.Vanagas spėja, jog tokiu atveju lenktynininkas žmogaus galėjo ir nepastebėti.

Sužeistu žmogumi iškart pasirūpino Dakaro organizatoriai. Žmogus buvo skubiai nugabentas į Ilo, o iš ten į Arekipos ligoninę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:11
01:50
00:43

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas