Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 6d. 09:37 , Atnaujinta: 2012 sausio 6d. 10:24

Dakare – dvi nemalonios naujienos

KAMAZ komanda
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dakaro ralis

Šios dienos greičio ruožas dėl blogo oro atšauktas. PAPILDYTA

Šeštasis greičio ruožas iš Fiambalos į Kopiapą atšauktas dėl to, kad Andų kalnuose iškrito itin daug sniego.

Čilės valdžios atsxtovai nutarė uždaryti kalnų perėjimą per sieną „Paso de San Francisco“, nes juo neįmanoma pravažiuoti.

Lenktynių organizatoriai, siekdami užtikrinti visų dalyvių saugumą, nutarė rytoj organizuoti visų dalyvių bendrą konvojų, kirsiantį sieną su Čile, o šiandien lenktynės nevyks.

Be to, iš lenktynių po vakar dienos finišo pašalintas greičiausias KAMAZ ekipažas. Pasak oficialaus pranešimo, Nikolajevo, Savostino ir Rybakovo ekipažas pašalintas už nesportišką elgesį ketvirtajame greičio ruože.

PAPILDYTA 10:18

Rusų ekipažas buvo diskvalifikuotas už incidentą ketvirtajame greičio ruože.

Kopose įstrigo „Toyota“ visureigis, vairuojamas argentiniečių brolių Markoso ir Jose Luiso Di Palma'ų. Po kurio laiko iš už kopos iššoko ruso Nikolajevo vairuojamas KAMAZ ir trenkėsi į argentiniečių automobilio galą.

Dėl šio incidento teisėjų kolegija pripažino kaltus argentiniečius, nes tinkamai neįspėjo paskui važiuojančių apie įstrigusį automobilį.

Rusams šiame incidente sugaištas laikas buvo neįskaičiuotas į rezultatą, nes viskas įvyko ne dėl jų kaltės.

Tačiau vėliau kažkuris iš dalyvių padavė apeliaciją, nes rusų ekipažas per tą laiką, kuris nebuvo skaičiuojamas kaip sugaištas lenktynėse pasikeitė sudaužytą ratą. Teisėjų kolegija nusprendė, kad Nikolajevo ekipažas nepakankamai padėjo nukentėjusiems argentiniečiams.

Be to, rusai, anot komisarų, negalėjo keisti savo automobilio rato per kompensuojamą laiką. Dėl to buvo nutarta ekipažą diskvalifikuoti.

Dabar KAMAZ komanda svarsto galimybę iš viso pasitraukti iš lenktynių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas