Dakare ir po šešto etapo lyderiai nepasikeitė (nuotraukos, video)

Dakaro dykumų lenktynėse sportininkai artėja prie pusiaukelės: šeštadienį jų laukia poilsio diena, o penktadienį dalyviai Čilės teritorijoje turėjo įveikti 456 km greičio ruožą, o bendras dienos atstumas nuo Iquique iki Arica miesto buvo 721 km.
Tarp motociklininkų pirmauja Marcas Coma.
Tarp motociklininkų pirmauja Marcas Coma. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Automobilių įskaitoje dar vieną pergalę iškovojo pirmaujantis Carloso Sainzo ekipažas. Buvusi ralio žvaigždė, važiuojanti „Volkswagen“ automobiliu, vos 9 sekundėmis aplenkė savo ekipos draugą Nasserą Al–Attiyah iš Kataro. Šiuos ekipažus bendroje įskaitoje dabar skira 2 min. 42 sek.

Trečią vietą užima Stephane'as Peterhanselis: BMW vairuojantis prancūzas penktadienį buvo penktas, o bendroje įskaitoje nuo lyderių ekipažo atsilieka 14 min. 512sek.

Motociklininkų grupėje penktadienį pirmavo portugalas Rubenas Faria (KTM), tačiau lyderio poziciją išsaugojo ispanas Marcas Coma (KTM). Komandos draugą Cyrilą Despres jis lenkia 8 min. 48 sek. Trečią vietą kol kas užima Francisco Lopezas Contardo (atsilieka 22 min. 12 sek.). Etapo laimėtojas R.Faria – penktas.

Keturračių įskaitoje lygių ir toliau neturi argentinietis Alejandro Patronelli: jis laimėjo ir šį etapą.

Sunkvežimių varžybose ir toliau pirmauja KAMAZ techniką vairuojantis Firdausas Kabirovas. Tiesa, rusas šiandien finišavo trečias, o etapo nugalėtoju tapo čekas Alesas Lopraisas, užimantis trečią vietą bendroje įskaitoje. Antras kol kas – lyderiui 19 min. 20 sek. pralaimintis Vladimiras Čaginas.