Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 15d. 14:54 , Atnaujinta: 2021 sausio 15d. 15:05

Dakaro finiše Darius Vaičiulis buvo atviras: kitąmet su Antanu Juknevičiumi nebevažiuos

Baigiasi dar vienas Dakaras – jo finišą pasiekė šeši lietuvių ekipažai iš septynių ir kai kurie gali džiaugtis istorinėmis pergalėmis. Tai Arūnas Gelažninkas, laimėjęs vienišių klasėje, ir Laisvydas Kančius, pirmasis keturratininkas iš Lietuvos, dalyvavęs ir finišavęs Dakare. Tačiau „Kreda“ komanda turi kitokių naujienų – jos duetas kitąmet greičiausia nebevažiuos tokia sudėtimi, kokia esame juos įpratę matyti.

15min „Gazo“ redaktorius Žilvinas Pekarskas pranešė, kad finiše „Kreda“ ekipažo navigatorius Darius Vaičiulis paskelbė, jog kitais metais jis nebebus Antano Juknevičiaus šturmanas.

Tai buvo penktasis D.Vaičiulio Dakaras, A. Juknevičiui jis jau buvo vienuoliktas. Finiše paklausti, ką veiks po metų, sportininkai šypsojosi.

„Aš tai turbūt būsiu čia, pažiūrėsim, su kuo kaip. O Darius nežinau, reikės įkalbinėt“, – sakė Antanas.

Darius savo ruožtu kalbėjo: „Aš irgi galiu būti čia. Bet negalėsiu padėti Antanui kitais metais. Aš gal ir atskrisiu, bet labai rizikinga manęs laukti, jau žinom istorijas, kai gali tekti po tris savaites laukti lėktuvo. Aš visą gruodžio mėnesį būsiu Antarktidoje. Sausį gal čia.“

Prieš kelerius metus į Pietų Amerikoje vykusį Dakarą D.Vaičiulis skrido tiesiai iš Antarktidos, kur kopė į Vinsono viršukalnę Antarktidoje ir vėliau įstrigo dėl sniego audros. Į Dakarą jis spėjo, tik grįžti namo į Lietuvą prieš tai ne.

Lenktynininkai kartu Dakare važiavo nuo 2017 metų. Geriausias jų pasiekimas yra 2018 metais Pietų Amerikoje užimta 12 -oji vieta. Tai buvo geriausias lietuvių ir visų Baltijos šalių sportininkų pasiekimas iki tų metų sunkiausiose pasaulio lenktynėse.

Darius Vaičiulis – žinomas verslininkas, alpinistas, orientacininkas, Dakaro dalyvis.

Pirmą kartą važiavę su A.Juknevičiumi 2017 metais jie absoliučioje įskaitoje buvo 21-i. 2019 metais sėkmė jiems šypsojosi gerokai mažiau ir vos nepasitraukė iš Dakaro jie vis dėlto finišavo ir liko 35-i. Pernai Saudo Arabijoje ekipažas užėmė 20 vietą.

Šiemet jų užimta vieta – 23-a, tai antra tarp Lietuvos lenktynininkų automobiliais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas