15min be reklamos
2022 01 01, 16:02

Dakaro ralio prologe A.Gelažninkas buvo 3-ias savo grupėje bei 44-as bendroje įskaitoje

Ankstyvą sausio 1 d. rytą prasidėjo vienos laukiamiausių auto ir moto sporto lenktynių – Dakaro ralis. Arūnas Gelažninkas buvo vienas iš nedaugelio, pasirinkęs paskutinę naktį likti viešbutyje, o ne prie prologo starto lokacijos. „Norėjau paskutinį kartą kokybiškai pailsėti prieš daugiau nei dvi savaites, kurias praleisiu kelyje“, – pasakoja sportininkas.
Pirmoji Arūno Gelažninko diena 2022-ųjų Dakare
Pirmoji Arūno Gelažninko diena 2022-ųjų Dakare / OrionDakarteam nuotr.

Kiekvieną kartą ralio trasos sudėtis skiriasi – šią informaciją galima stebėti Dakaro ralio mobiliojoje programėlėje. Būtent šiame važiavime trasa atrodė taip: 57 proc. smėlio, 10 proc. dirvožemio, nulis asfalto, akmenų ir druskingo ruožo bei 33 proc. kopų.

„Vienas iš nustebinusių dalykų buvo smėlio purumas – galbūt dėl to, kad jau nemažai sportininkų buvo pravažiavę prieš mane.

Motociklą smarkiai mėtė į šalis, siauruose kanjonuose buvo labai daug dulkių, nesijaučiau itin komfortiškai“, – įspūdžiais dalinosi Arūnas.

Lenktynininkas finišo liniją kirto trečias savo grupėje.

„Kaip visada, manau, kad galėjau padaryti geriau, bet klaidų išvengiau – tiek vairavimo, tiek navigavimo, tad tuo ir norisi džiaugtis“, – sakė Arūnas.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas