Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 14, 14:21

Dakaro ralis vėl pažymėtas mirtimi: per avariją žuvo prancūzų komandos mechanikas

Dakaro ralis kone kasmet pažymimas mirtimis dėl sportininkų sveikatos problemų ar tragiškais incidentais, kurių metu žūva dalyviai ar žiūrovai. Kai jau atrodė, kad šie metai nebus pažymėti krauju, įvyko tragiška avarija, nusinešusi vienos iš komandų mechaniko gyvybę.
„Dakar Classic“
„Dakar Classic“ / Skaitytojo Karolio nuotr.

VISOS DAKARO NAUJIENOS IR REZULTATAI

Šįryt, apie 11.30 val. vietos laiku Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje žuvo žmogus. Pranešama, kad nelaimė įvyko bendro naudojimo kelyje, kuriuo iš paskutinio bivako link finišo podiumo judėjo mechanikų automobilis. Skelbiama, kad jis susidūrė su vietos gyventojų sunkvežimiu.

Per avariją žuvo komandos „PH Sport“ narys, prancūzas Quentinas Lavalee. Dvidešimties metų amžiaus vaikinui medikai padėti jau niekuo nebegalėjo. Kartu su juo važiavęs belgas Maxime'as Frere buvo sužeistas ir nugabentas į Nacionalinės gvardijos ligoninę Džedoje. Jis išliko sąmoningas, atsipirko pilvo ir krūtinės sumušimais nuo saugos diržo.

Žuvusysis Quentinas Lavalee buvo vyriausiasis mechanikas, aptarnavęs „Dakar Classic“ įskaitoje važiuojantį bei 726-uoju numeriu pažymėtą ekipažą, kuris lenktyniavo „Peugeot 205 Turbo 16“ automobiliu.

Dakaro organizatoriai komandai ir žuvusiojo artimiesiems pareiškė gilią užuojautą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas