Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 2d. 13:19

Ant Dakaro starto podiumo – Lietuvos vėliavos, asmenukės ir Vaidoto Žalos šuoliukas

„Agrorodeo“ ant podiumo
Komandos nuotr. / Laisvydas Kancius ant starto podiumo

Šeštadienį Dakaro ralio dalyvių laukė prologas, o iš karto po jo komandos važiavo ir per starto podiumą, įrengtą greta Karaliaus Abdullah sporto centro. Čia pasirodė ir Lietuvos atstovai.

Šeštadienį Dakaro ralio dalyviai iškart po prologo greičio ruožo skubėjo į starto podiumo procedūrą. Pirmasis iš lietuvių ant pakylos užvažiavo keturratininkas Laisvydas Kancius. Kiek vėliau pasirodė ir Lietuvos trispalve apsigaubęs Arūnas Gelažninkas, kuris prabilo lietuviškai ir perdavė linkėjimus Dakaro gerbėjams mūsų šalyje.

Po motociklininkų čia pasirodė ir automobiliai. Aukščiausias starto numeris tarp lietuvių buvo suteiktas Benediktui Vanagui su Filipe Palmeiro. Ekipažas tradiciškai įsiamžino su abiejų šalių vėliavomis.

Netrukus ant scenos užkopė Vaidotas Žala su Paulo Fiuza. Tiesa, šįkart firminis „Agrorodeo“ šuolis į orą buvo kitoks – šturmanas apsiribojo poza ant žemės, tačiau Vaidotas Žala ir vėl tradiciškai stryktelėjo į orą.

Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuliu ant podiumo pasidarė asmenukę. Kiek konservatyviau prisistatė Gintas Petrus su Jose Marquesu. Paskutiniai ant podiumo jau sutemus užvažiavo Edvinas Juškauskas su Aisvydu Paliukėnu. Jie taip pat įsiamžino laikydami vėliavą su Vyčiu.

Starto podiumo ceremoniją galite peržiūrėti žemiau pateiktame vaizdo įraše.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas