Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 11d. 15:22

„Damų Rally Žemaitija 2021“ – trasa moderniu traktoriumi, lenktynės katamaranu

„Damų Rally Žemaitija 2021“
Asmeninio archyvo nuotr. / „Damų Rally Žemaitija 2021“
Drauge su didžiuoju „Rally Žemaitija 2021“ trečiąjį sezoną pradėjo „Damų Rally“ lenktynių serialas. Ralyje dalyvavo 23 ekipažai.

„Manau, kad po ankstesnių sezonų pavyko rasti optimalų pramoginių ir sportinių rungčių balansą bei taip pakoreguoti taisykles, kad galutiniai rezultatai nekeltų abejonių kas yra kas. Dabar patenkinti ir ekipažai, turintys ambicijų varžoves įveikti automobilio vairavimo meistriškumu, ir norinčios atsigriebti erudicijos reikalaujančiose užduotyse. Mūsų komanda sugalvojo kaip galvosūkių atsakymus „konvertuoti“ į sekundes, kad slalomo trasoje pasiekti rezultatai nebūtų devalvuoti. Nors gudravimams, kai dalyviai sąmoningai renkasi jų nespręsti ir už tai tiesiog pasiimti keleto sekundžių baudą, nebeliko erdvės, mes dėl visa ko atskyrėm sportą nuo pramogų, skelbdami abiejų kategorijų nugalėtojas atskirai“, – vardijo „Damų Rally“ strategė Ingrida Savickienė.

Džiaugiamės, kad net 23 ekipažai dalyvių sutiko atitraukti dėmesį nuo „Rally Žemaitija“ kovų ir sudalyvauti „Damų Ralyje“. Dalyvėms pateikėme keletą siurprizų: vieno iš penkių slalomo rungčių trasą merginos turėjo įveikti moderniu traktoriumi ūkininko Vaupšo valdose. Absoliučiai daugumai tokia patirtis buvo pirmoji gyvenime. Taip pat daug emocijų sugeneravo ir lenktynės katamaranu Kražantės užtvankos vandenyse, ir juvelyrinis slalomas elektriniu paspirtuku. Įdomu buvo Kelmės dvare, kur reikėjo įveikti užduotį, paprastai pateikiamą „pabėgimo kambariuose“. Džiaugiuosi, kad užduočių ir rungčių įvairovė susilaukė tiek teigiamų atsiliepimų“, – pasakojo I.Savickienė.

Tiesa, šįkart tokios takoskyros neprisireikė: abiejose kategorijose favoričių statusą pateisino „Spanguolių“ ekipažas – Greta Vėsaitė ir Lina Kraftė-Malasevičius. „Mini Cooper“ vairuojančios merginos dominavo beveik visose rungtyse, laimėdamos 5 iš 10 rungčių, o ir ten, kur geriau pasirodė varžovės, fiksuodamos lyderėms artimus rezultatus. Bendroje įskaitoje antros liko „FireFox“ komandos merginos Justina Nekiūnaitė, Julija Skudutė ir Aneta Tankovič, važiavusios „Subaru XV“. Trečios „Auresos“ ekipažo moterys – Rūta Markelevičienė, Sandra Petrovienė, Vaida Kuojienė ir Toma Sriubikienė, važiavusios „Toyota CH-R“. Tokia tvarka komandos išsirikiavo ir orientacinių-pramoginių rungčių įskaitoje. Slalomo rungtyse prie prizininkų trejetuko prisijungė šeimyninė „AAAAguonėlių“ komanda – Aurelija Mickūnienė, Aušrinė bei Alginija Mickūnaitės, 5 sekundėmis nusileidusi „Auresos“ dalyvėms ir užėmusi trečiąją vietą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Temos: 1 Ralis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas