Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 15d. 14:02

Dariaus Biesevičiaus šou Vytauto gatvėje: publikai pademonstravo svylančias padangas

„RC Cola racing by 8000RPM motorsport“
Modesto Valantavičiaus nuotr. / „RC Cola racing by 8000RPM motorsport“
„Aurum 1006 km“ lenktynių savaitgalis prasidėjo nuo dalyvių parado ir komandų pristatymo Vytauto gatvėje. Jį vainikavo „Dynami:t Super Sprint“ varžybos, kuriose „RC Cola racing by 8000RPM motorsport“ komanda kiek kitokiu būdu nei visi pademonstravo, ką gali jų „Ford Shelby GT350“, rašoma pranešime.

„Dynami:t Super Sprint“ rungtį laimi tas dalyvis, kuris numatytą atkarpą įveikia greičiau, tačiau „RC Cola racing by 8000RPM motorsport“ komanda nusprendė kovoti ne dėl rezultato, o dėl žiūrovų simpatijų. Prie „Ford Shelby GT350“ vairo sėdo Darius Biesevičiaus, kuris parodė, ką sugeba daugiau nei 500 arklio galių turintis jų bolidas.

„Ką amerikiečiai daro su padangomis? Žinoma, kad jas degina darydami „bournoutus“. Mūsų automobilyje net yra speciali funkcija, kuri mygtuko paspaudimu leidžia sukti ratus stovint vietoje. Pabandėme šią funkciją ir supratome, kad būtent sprinte, kur daug publikos, reikia ją pademonstruoti.

Šįkart padangas deginome stovėdami starte, o kitą sykį galbūt pabandysime padaryti „bournoutą“ visoje distancijoje“, – pasakojo „RC Cola racing by 8000RPM motorsport“ komandos lenktynininkas ir vienas geriausių automobilių konstruktorių Lietuvoje Darius Biesevičius.

Kaip tvirtino Darius Biesevičius, daugiau padangų deginimo šį savaitgalį komanda neplanuoja, kadangi nuo ketvirtadienio popietės ekipa jau koncentruosis į rezultatą. Treniruočių metu paaiškės, kaip jų „Ford Shelby“ elgiasi specifinėje „Aurum 1006 km“ lenktynių trasoje ir ar komanda turės atlikti kokius nors automobilio reguliavimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
03:08
07:33

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas