Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 11:55

Debiutas: Benediktas Vanagas ir Kuldar Sikk startuos „Italian Baja“ lenktynėse

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komanda jau liepos 8-10 dienomis startuos pasaulio bajų taurės etape „Italian Baja“. Tai bus ir pirmosios oficialios Europos taurės lenktynės, kuriose debiutuos naujasis Benedikto Vanago ir Kuldar Sikk ekipažas, rašoma pranešime.
Benedikto Vanago ir Kuldar Sikk duetas
Benedikto Vanago ir Kuldar Sikk duetas / Komandos nuotr.

Šiame sezone „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ iš viso startuos trejose Senojo žemyno taurės bajų etapuose: Italijoje, Vengrijoje ir kaimyninėje Lenkijoje. Tiesa, komandos sezono planuose buvo Ispanijos bei Graikijos etapai, tačiau viską pakoregavo logistikos krizė – užtruko reikiamų detalių bolidui gavimas.

„Pagrindinis vasaros sezono tikslas yra ne tik kovoti dėl aukščiausių pozicijų tiek Europos taurėje, tiek kiekviename etape, bet ir susikalibruoti su naujuoju šturmanu. Iki Dakaro turime surinkti maksimalų bendrų kilometrų kiekį, kad ekipažas būtų pasiruošęs“, – prieš startą Italijoje sako B. Vanagas.

„Italian Baja“ komandai nebus naujiena – jose B. Vanagas startuos jau ketvirtąjį kartą. Praėjusį rudenį „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ ekipažas paskutiniuose greičio ruožuose įveikė buvusį WRC pilotą Xavierą Ponsą ir lipo ant trečiojo podiumo laiptelio. Tokį pat rezultatą komanda pasiekė ir Lenkijoje vykusiame „Baja Poland“ etape.

Į Italiją šį kartą leisis ir Edvino Juškausko ekipažas. Dėl aktyvaus ralio sezono, Italijos etape, negalės dalyvauti komandos šturmanas Aisvydas Paliukėnas, tačiau jį pakeis naujoje rolėje save išbandantis Dakaro ralio vienišių klasės nugalėtojas Arūnas Gelažninkas.

Be dviejų lietuviškų „Toyota Hilux“ ekipažų, „Italian Baja“ su motobagiu taip pat startuos Egidijaus Valeišos ir Mindaugos Varžos ekipažas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas