Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 28d. 20:06

Deividas Jocius: „Medikai važiuoti greičio ruožu neturėjo jokių šansų“

„Halls Winter Rally“ dalyviai atvyko į Uteną
Andriaus Lauciaus nuotr. / „Halls Winter Rally“ dalyviai atvyko į Uteną

Jubiliejinės, dešimtosios „Halls Winter Rally“ varžybos atšauktos. Organizatoriai tokį sprendimą priėmė po to, kai daugelis greičio ruožų pavirto purvo voniomis, o dalyviai vienas po kito ėmė skelbti apie pasitraukimą iš varžybų joms net neprasidėjus.

„Halls Winter Rally“ varžybas organizatoriai nusprendė atšaukti motyvuodami tuo, jog oro sąlygos yra itin nepalankios varžybų vykdymui, o keliai – sunkiai pravažiuojami. Apie tokį organizatorių sprendimą nuomonę pareiškė ir sportininkai, kurie turėjo dalyvauti pirmame Lietuvos ralio čempionato etape.

Jau užtektinai prisitampėme per trasų susirašymą.

„Jau atidavėme GPS įrangą, ralis nebeįvyks. Šiaip manau, kad ralis visgi galėjo vykti, nes esu važiavęs pasaulio čempionato etape lapkričio mėnesį per ledą su žvyriniais ratais. Ten buvo daug sudėtingiau.

Tačiau žvelgiant į ralio saugumą galiu pasakyti, kad greitosios medicinos pagalbos automobilis Utenoje neturėjo jokių šansų važiuoti greičio ruožu. Sprendimas atšaukti varžybas yra teisingas. Aišku, pirmojo dešimtuko automobiliai ten būtų pravažiavę, bet nežinau ką būtų turėję daryti tie, kurie važiuoja viena ašimi varomais automobiliais. Jau užtektinai prisitampėme per trasų susirašymą“, – sakė Deividas Jocius.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Deividas Jocius
Giedriaus Matulaičio nuotr./Deividas Jocius

Deividas Jocius sako, kad organizatorių verdiktui įtakos galėjo turėti ir kai kurių ekipažų atsisakymas dalyvauti varžybose joms net neprasidėjus.

„Aišku, tai galėjo turėti kažkiek įtakos. Tačiau bet kuriuo atveju komisarai būtų važiavę ir vertinę trasą ir, turbūt, patys užklimpę.

Gerai, kad organizatoriai tą padarė dar šiandien ir nereikėjo laukti rytojaus. Rytoj būtų daugiau rūpesčių – mechanikai, automobiliai suvažiuotų. Dabar viskas padaryta laiku. Tai protingas sprendimas“, – kalba Deividas Jocius.

Deividas Jocius viliasi, kad atšilimas nepakeis Voru ralio organizatorių planų, mat šis etapas, įtrauktas ir į Lietuvos čempionato įskaitą, vyks antroje vasario pusėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas