Dabar populiaru
Publikuota: 2016 liepos 27d. 13:27

Didžiausias metų Lietuvos šoninio slydimo renginys – pirmąjį rugsėjo savaitgalį

Šoninio slydimo varžybos
Šoninio slydimo varžybos

Didžiausias šių metų Lietuvos šoninio slydimo renginys šiemet pasibels rugsėjo 2-3 dienomis. Po „Rytų Europos Drifto čempionato“ ir „Drift-Allstars“ pasitraukimo iš Marijos žemės, jų vietą su trenksmu žada užimti Pabaltijo šoninio slydimo čempionato (Baltic Drift Championship) finalas Kaune – renginys po kone dešimtmečio pertraukos atgaus savo originalų pavadinimą – „Braliukų mūšis“.

Didžiausiu drifto renginiu ši fiesta save tituluoja neveltui – pagal suplanuotą pirmojo rugsėjo savaitgalio grafiką, Kaune padangas degins per pusšimtį aukščiausio lygio šonaslydžio atletų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, jie susigrums dėl stipriausiojo regione vardo. Kartu su Pabaltijo čempionato finalu įvyks ir Latvijos „PRO-AM“ arba antrosios lygos varžybos, tad „braliukų“ Kaune tikrai netruks.

Uždaryti Kauno gatves į miestą grįžus studentams būtų sudėtinga užduotis, tad grįšime prie „Braliukų mūšio“ šaknų ir varžybas rengsime aerodrome

„Šiemet Lietuvos drifte yra jaučiamas vakuumas – nors ir vyksta masė mažų ar didesnių varžybų, aiškių sporto flagmanų nebeliko: Rytų Europos drifto čempionatas preliminariai skaičiuoja savo paskutinįjį sezoną, „Drift-Allstars“ apsiribojo Estija ir Latvija. Atsižvelgdami į tai ir nenorėdami nuvilti šonaslydžio fanų Lietuvoje, nusprendėme pirmąjį rugsėjo savaitgalį į drifto sostinę Kauną sukviesti visus stipriausius regiono sportininkus ir taip sukurti kokybišką renginį, kuris, mūsų manymu, tikrai išlaikys tarptautinių čempionatų iškeltą kartelę“, - pasakoja renginio organizatorius Linas Ramoška.

Latvijos ir Estijos drifto galiūnus lietuviai žada pasitikti S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome – tai dar vienas strateginis organizatorių žingsnis, norint šį sportą išlaikyti mieste.

Šoninio slydimo varžybos
Šoninio slydimo varžybos

„Bandyti laimę uždaryti Kauno gatves į miestą grįžus moksleiviams ir studentams būtų sudėtinga užduotis, kaip ir bandyti rasti vietą, kur tilptų visos tarptautinės drifterių pajėgos, tad nusprendėme grįžti prie „Braliukų mūšio“ šaknų ir varžybas rengti aerodrome. Čia turėsime pakankamai vietos greitiems važiavimams, erdviai dalyvių zonai, specialioms pramogoms gerbėjams ir taip toliau, trumpiau tariant – vietoj to, jog rūpintumėmės masyvia betono logistika, pasirinkome tą laiką geriau skirti renginio kokybės užtikrinimui“, - papildo Linas.

Kartu su net dvejomis drifto varžybomis - Latvių „PRO-AM“ ir Pabaltijo čempionato finalu, renginio organizatoriai ruošia nemažai veiklos ir žiūrovams, jų sąraše – galimybės šonaslydį išbandyti patiems. „Vien tik žiūrėti automobilių sportą tai tas pats, kaip žiūrėti erotinį filmą – viskas kaip ir smagu, įdomu, bet vienareikšmiškai mieliau sudalyvautum pats. Būtent tokia filosofija vadovaujamės ir mes, tad stengsimės sudaryti sąlygas žmonėms, nepatyrusiems koks jausmas važiuoti už sukibimo ribos, tai išbandyti vietoje – ar „Drift Taxi“ forma, ar patiems sėdant prie vairo“, - užtikrina organizatoriai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas