Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 18d. 08:32

Didžiausiose labdaros lenktynėse važiuosiantys lietuviai automobilį pristatys „Comic Con Baltics 2019“ renginyje

„RZGroup.lt Tour Africa“ visureigis
Komandos nuotr. / „RZGroup.lt Tour Africa“ visureigis

Sausio 30 – vasario 16 dienomis vyks didžiausios pasaulyje labdaros lenktynės „Budapest-Bamako Rally“. Šis renginys pritrauks dėmesį visų, kuriems Dakaras ir lenktynės įaugęs į kraują. Beveik pusę metų vyko komandos automobilio paruošiamieji darbai, o pirmieji galutinį rezultatą pamatyti gales parodos „Comic Con Baltics 2019“ renginio lankytojai, rašoma pranešime.

Lenktynėms restauruojamas senas automobilis

„RZGroup.lt Tour Africa“ komanda varžysis „4x4 Tour” grupėje, kurioje laukia patys didžiausi iššūkiai. Kadangi didelė dalis dalyvių net nesugeba įveikti šios trasos, čia varžomasi ne laikui. Svarbiausia – mašinos parengimas.

Per 17 dienų bus patikrinta, kaip tinkamai buvo paruoštas 1992-ųjų metų „Nissan Patrol“. Būtent šiuo automobiliu bus siekiama įveikti buvusią Dakaro trasą, kuri tęsis daugiau nei 8000 km.

Originalūs ir netradiciniai automobiliai – vienas pagrindinių lenktynių akcentų. Per pusę metų iš seno ir praktiškai nenaudojamo „Nissan Patrol“ buvo pagamintas Dakaro lenktynėms tinkamas bolidas. Atsižvelgiant į laukiančius iššūkius buvo keičiami radiatoriai, įdėti du akumuliatoriai bei taisomos visos automobilio dalys, kurios galėtų būti paveiktos kontrastingo Afrikos klimato.

„Esame iš lenktynių pasaulio ir apie Dakarą esame girdėję be galo daug. Atsiradusi proga bei organizatorių pažadas, kad 2020-ųjų „Budapest-Bamako Rally“ bus sudėtingiausias lenktynių istorijoje lėmė, kad „tarp kitko“ idėja važiuoti šiose lenktynėse greitai tapo rimtu sprendimu, kurio kulminacijos laukiame su milžinišku nekantrumu“, – teigė vienas iš komandos lenktyninkų V. Rožukas, kuris būdamas 16 metų tapo jauniausiu Lietuvos istorijoje autosporto meistru.

„Comic Con Baltics 2019” metu – galimybė varžytis virtualioje trasoje bei prisidėti prie labdaros

Pirmąja vieta automobilio pristatymui buvo pasirinkta „Comic Con Baltics 2019” paroda. Rugsėjo 21-22 dieną daugiau nei 20 tūkst. lankytojų surinksiantis renginys, bus vienas didžiausių renginių Baltijos šalyse ir tapo puikia vieta pirmajam šio lenktynių džipo pristatymui.

Kaip teigia renginio organizatorius Darius Krasauskas, „RZGroup.lt Tour Africa“ komanda į šį renginį buvo priimta be didelių diskusijų.

„Nesame abejingi Afrikoje gyvenančių problemoms, todėl džiaugiamės, kad dėka šio projekto prisidėsime prie šios labdaros, - teigė D. Krasauskas. – Neabejotinai ir patys paaukosime bei tokiu būdu tapsime šio kilnaus projekto dalimi“.

„Comic Con Baltics 2019” lankytojai galės ne tik paaukoti didžiausiose labdaros lenktynėse dalyvausiantiems lenktyninkams, bet ir pasivaržyti su jais virtualioje lenktynių trasoje. Šalia ekspozicijos bus įrengta speciali žaidimų kėdė, kurioje bus simuliuojamos lenktynės. Lankytojai galės pasilyginti savo rezultatus su buvusių profesionalių Lietuvos lenktyninkų rezultatais.

„RZGroup.lt Tour Africa“ suvienys Dakaro fanus dar kartą po oficialiųjų varžybų

Kaip atrodo atnaujintas ir lenktynėms paruoštas senas automobilis, galima pamatyti jau šį savaitgalį rugsėjo 21-22 dieną, Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose, „Comic Con Baltics 2019” renginyje.

Apsilankę „RZGroup.lt Tour Africa“ komandos stende prisidėsite prie labdaros ir išbandysite savo jėgas lenktynių simuliatoriuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:36
24:16
02:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas