Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 15, 15:37

„Drift Marijampolė 2022“ varžybose jaunimas už nugarų paliko „drifto“ karalius

Praėjusį savaitgalį „Drift Arena Marijampolė“ trasoje praūžė trijų dienų „drifto“ šventė „Drift Marijampolė 2022“. Pirmąją renginio dieną trasoje vyko treniruotės, antrąją – Lietuvos „Street“ lygos varžybos, o sekmadienį dalyviai stojo prie starto pirmame „Drift Arena Cup“ etape. Varžybos pateikė staigmenų, nes šįkart visą savo potencialą pademonstravo jaunimas, privertęs pečiais gūžčioti net geriausius Lietuvos šoninio slydimo pilotus, rašoma pranešime.
„Street“ lygos ir „Drift Arena Cup“ pirmasis etapas
„Street“ lygos ir „Drift Arena Cup“ pirmasis etapas / Lino Arštikaičio (DvamKeturi) nuotr.

Organizatoriai pasidžiaugė, kad net tris dienas trukęs renginys tiek dalyviams, tiek žiūrovams dovanojo pačias geriausias emocijas. Tobulas oras leido mėgautis aukščiausios kokybės „drifto“ renginiu. Organizatoriai pasirūpino ir papildomomis pramogomis – savaitgalį susirinkusieji galėjo išmėginti „Drift Taxi“ paslaugą, o patys mažiausi renginio žiūrovai įvairiuose žaidimuose ir konkursuose buvo apdovanoti ledais.

Po šių varžybų „drifteriai“ daug laiko ilsėtis neturės, mat jau liepos 1-3 dienomis jų lauks dar vienerios varžybos – „Drift Alytus 2022“. Renginys, kurio organizatoriams žalią šviesą uždegė ir visokeriopą palaikymą pareiškė Alytaus rajono savivaldybė, žiūrovams bus visiškai nemokamas.

Tuo metu šį savaitgalį Marijampolės „Drift Arena“ trasoje kovos buvo išties nuožmios. Ir čia buvo visai nesvarbu, kokio galingumo bolidais apsiginklavę atvyko sportininkai – po variklio gaubtu esanti jėgainė generuoja 300 ar 700 arklio jėgų. Dėl įvestos „mono“ – vienodos padangos taisyklės visi pilotų jėgos buvo sulygintos ir tai buvo akivaizdžiai matyti trasoje. Organizatorių teigimu, nuo pat pirmos TOP32 kovos, kai dalyviai jau varžosi poriniuose važiavimuose, visi startai buvo labai intriguojantys – bolidai šonu slydo tiesiog kėbulas prie kėbulo.

Be to, užfiksuota ir staigmenų, kai jauni ir perspektyvus „drifteriai“ jau pirmuoju bandymu į nokautą pasiųsdavo gerokai labiau patyrusius ir kur kas didesniu trofėjų skaičiumi pasigirti galinčius oponentus.

„Įdomu tai, kad „driftas“ yra labai perspektyvus sportas, nes savaitgalį varžybose užfiksuota situacijų, kai jaunimas sugebėjo nugalėti tokius tituluotus pilotus kaip Benediktas Čirba, Kęstutis Petronis ar Gediminas Levickas. Tai buvo maloni staigmena, reiškianti, kad turime jaunų talentų“, – intriguojančia renginio baigtimi džiaugėsi organizatoriai.

Iš viso „Marijampolė Drift 2022“ renginyje startavo daugiau nei šimtas „drifterių“. „Street“ lygoje šeštadienį pasirodė 69 sportininkai, o dar 43 pilotai kitą dieną šturmavo „Drift Arena Cup“ serijos pirmąjį etapą.

„Street“ lygos etapo nugalėtoju tapo Tautvydas Šalčius, kuris po atkaklios kovos įveikė „BMW Fan“ ekipos pilotą Edviną Savicką. Trečiąją vieta džiaugėsi Indrė Senkutė iš „Burbi Burbi Racing Team“ komandos. „Drift Arena Cup“ pirmame etape triumfavo Aleksandras Ivanovas, atstovavęs „Krebždesio“ komandai. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo atitinkamai Tautvydas Gylys ir Tautvydas Šalčius.

Beje, pastarosios varžybų serijos dalyviai šiemet kaunasi dėl beprecedenčio dydžio prizinio fondo – 10 000 eurų, kurie sezono gale bus išdalinti dešimčiai geriausiai pasirodžiusių pilotų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas