Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 5d. 12:17

„Drifterės“ Deimantės Radzevičiūtės kartingų varžybose – išbandymas žaibu

Kartland Cup POWERED By Tobis Group kartingų varžybos
Monikos Šumkauskienės nuotr. / Kartland Cup POWERED By Tobis Group kartingų varžybos
Praėjusį ketvirtadienį po darbų autosporto gerbėjai skubėjo ne namo, o į Druskininkus, kur vyko Deimantės Radzevičiūtės Drifting organizuotos „Kartland Cup POWERED By Tobis Group“ kartingų varžybos.

Dalyvauti galėjo visi 16 metų ir vyresni dalyviai. Didelis susidomėjimas buvo ne tik vyrų klasėje, jiems nenusileido moterys. Vos paskelbus registracijos pradžią, merginų grupė susirinko vos per savaitę. Užsiregistravo (24) vyrai ir (10) moterų.

Tradiciškai prieš varžybas visi dalyviai turėjo galimybę pasitreniruoti, o tuomet sekė kvalifikaciniai važiavimai ir finalinis etapas. Vyrams pasisekė, kadangi jų užsiregistravo daugiau, jie varžėsi dviejuose pogrupiuose – A ir B. Pirmajame varžėsi profesionalai, o antrajame savo jėgas galėjo išbandyti ir labai gerai važiuojantys mėgėjai. Linksma buvo ne tik dalyviams, žiūrovai sulaukė ne ką mažiau dėmesio.

Renginio metu, per pertraukas, kiekvienas turėjo galimybę laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Vedėjas Jonas Narkevičius su Dj (vardas) užkūrė tikrą vakarėlį. Nors oro sąlygos nebuvo labai palankios – liūtis, žaibai ir griaustinis – apsunkino varžybų eigą.

„Vienu metu galvojome, kad teks nutraukti renginį, nes, trenkus žaibui, dingo WIFI ir atsijungė važiavimų fiksavimo įranga. Bet mūsų komanda buvo viskam pasiruošusi ir greitai sutvarkė techninius nesklandumus. Smagu, kad nei dalyviai, nei žiūrovai nepabūgo. Ir, kai jau atrodydavo, kad viskas nueis per niek, lietus liaudavosi. Pagaliau, visi atsikvėpėme, po karantino ribojimų. Smagu matyti tiek laimingų žmonių vienoje vietoje. Kas norėjo pasivaržyti, kas tiesiog aktyviai praleisti laisvalaikį, norėtųsi, kad šis renginys būtų stimulas jauniems žmonėms propaguoti aktyvų gyvenimo būdą.

Esu drifto pilotė, pati pradėjau nuo kartingų ir tai buvo mano atspirties taškas. Galbūt tai bus pradžia kitiems eiti automobilių sporto link. Manau, kad tai ne paskutinis toks renginys“, – po varžybų kalbėjo organizatorė Deimantė Radzevičiūtė.

Rezultatai

Vyrai, A pogrupis: 1. Aivaras Stalgaitis 26.156, 2. Mantas Rėkus 26.199, 3. Henrikas Vasilius 26.268, 4. Vincas Zaleckis 26.284.

Vytai, B pogrupis: 1. Vytautas Čaplikas 26.300, 2. Tomas Antonovas 26.511, 3. Klaidas Žukauskas 27.126, 4. Rytis Bužavas 27.340.

Merginos: 1. Sandra Malina 26.294, 2. Emilija Ulvydaitė 26.870, 3. Dominyka Volungevičiūtė 27.965, 4. Agnė Trimbelytė 28.208.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas