15min be reklamos
2022 11 28, 10:29

„Drifteriai“ metus užbaigs šonaslydžio kultūros paroda ir konferencija

Pirmą kartą Baltijos šalių regione vyks „driftingo“ kultūros paroda ir konferencija „Drift Reunion“. Gruodžio 3 dieną Kaune „Expo Academia“ parodų centre vyksiantį renginį organizatoriai vadina 2022-ųjų metų „Drifto“ klasės susitikimu, kuriame vyks ne tik paroda, konferencija, bet ir metiniai čempionato apdovanojimai.
Konferencija „Drift Reunion“
Konferencija „Drift Reunion“ / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Driftas Autosportas

Organizatoriai skelbia, kad renginys po vienu stogu suburs „drifto“ pasaulio įžymybes, įdomiausius projektus, organizatorius „blogerius“, teisėjus, inžinierius, fotografus, ir žinoma – fanus.

„Laukiame 50-ies įdomiausių ir įspūdingiausių PRO, „SemiPRO“ bei „Street“ klasių lenktyninių automobilių, kuriems dienos pabaigoje bus teikiami apdovanojimai. Rinksime įdomiausią projektą, geriausią stendą, žiūrovai rinks savo favoritą“, – sakė organizatoriai.

Žiūrovai galės išgirsti ir šonąslydžio žvaigždžių diskusiją apie sportą su organizatoriais, teisėjais, į pokalbį galės įsitraukti ir patys fanai. Diskusiją moderuos Mantas Kuzmarskis ir Linas Ramoška.

„2022 Drifto klasės susitikimas“ renginio metu taip pat vyks praėjusio Lietuvos „drifto“ sezono, bei jau tradicija tapusių papildomų nominacijų apdovanojimai.

VIDEO: Gazas&Stabdis: drifto populiarumas ir ABC: nuo „street“ lygos iki PRO

Fotografijų parodoje eksponuojami darbus bus galima nusipirkti. „Driftingo“ bendruomenės fotografai atidavė organizatoriams geriausius savo kadrus tam, kad būtų surinkta pinigų nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje. Visi už parduotas nuotraukas gauti pinigai bus perduoti paramos organizacijoms.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas