Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 02, 17:50

Drifteris Tomas Butavičius parodė, kaip pačiam persidažyti BMW E46

Drifteris ir „Youtube“ platformos kūrėjas Tomas Butavičius pristatė naują sportui ruošto automobilio spalvą – BMW kardinaliai pasikeitė ir iš sidabrinio ir tapo raudonu, skelbiama pranešime spaudai.
 Tomo Butavičiaus BMW E46 330ci
Tomo Butavičiaus BMW E46 330ci / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 2 BMW Driftas

„Sportinis automobilis turi būti ryškus ir tik pradėjęs gaminti šį automobilį jau žinojau, kad jis bus raudonos spalvos“, – sako vaizdo įrašus apie automobilius ir autosportą kuriantis drifteris.

„Nuo senų senovės yra žinoma, kad raudoni automobiliai važiuoja greičiau, – drąsiai juokauja. – Automobilis dar nėra pabaigtas, dar reikia uždėti spoilerį, užsiklijuoti dizaino elementus, kurie atkreips žiūrovų dėmesį“, – priduria T.Butavičius.

„Esu labai pasiilgęs varžybų, dūmų kvapo. 2021 metų šonaslydžio sezoną praleidau dėl to, kad norėjau susirinkti automobilį kuo geriau. Jis buvo visai išrinktas, perdažytas vidus, perrinktas trijų litrų BMW variklis ir sumontuota visa saugumo įranga“, – pasakojo T.Butavičius.

Šiais metais Tomas išbandys jėgas Semi-Pro lygoje, kuri yra stipresnė nei Street, kurioje važiavo ankščiau. Pirmosios varžybos numatomos jau gegužės 13-15 dienomis Druskininkuose, o daugiau informacijos galite rasti Drifting.lt.

VIDEO: KAIP PIGIAI PERSIDAŽYTI AUTOMOBILĮ? BMW E46 V2!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas