Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Driftingo čempionato“ 2011 metais nebus

Amžinoji kova. Evaldas Kovalenka prieš Andrių Šlajų
Giedriaus Matulaičio nuotr. / „Driftingo čempionato“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Drifting.lt – pirmieji šoninio slydimo čempionato organizatoriai Lietuvoje išplatintame pranešime spaudai pranešė, kad „Driftingo čempionato“ 2011 m. Lietuvoje nebus. Pasak jų, pasvėrus visus „už“ ir „prieš“, nuspręsta čempionatą suspenduoti.

„Drįstame vertinti, kad pasiekta nemažai: „driftingas“ tapo žinomu ir populiariu reiškiniu Lietuvoje, mūsų judėjimą gerbia Baltijos šalyse, užmegzti glaudūs ryšiai su „driftingo“ pradininkais Japonijoje ir organizatoriais Europoje. Lietuva per šiuos metus buvo tapusi tarsi idėjų bandymų poligonu, kuriame išbandyti inovatyvūs varžybų sprendimai vėliau buvo pradėti naudoti ir kitose šalyse.

Vis tik be pasiekimų būta ir problemų. Vedami idėjos, nesiekdami kompromiso su renginių kokybe, nuolat balansavome ant nuostolių ribos, susidūrėme su tinkamos infrastruktūros ir teigiamo miestų valdžios požiūrio trūkumu. Pasvėrus visus „už“ ir „prieš“, šiemet nuspręsta „Driftingo čempionato“ organizavimą suspenduoti“, – rašoma Drifting.lt pranešime spaudai.

Organizatoriai tiki, kad padėjo tvirtą pamatą šiai sporto šakai Lietuvoje. Visiems, organizuojantiems šoninio slydimo renginius, jie linki sėkmės ir nepamiršti, kad ši sporto šaka skatina tarpusavio pagarbą ir kad tai pirmiausia yra pramoga sportininkui ir žiūrovui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas