„Dynami:t Super Sprint“ lenktynes Palangoje dar kartą laimėjo Dovilas Čiutelė

„Aurum 1006 km“ lenktynių savaitgalis Palangoje tradiciškai prasideda iškilminga varžybų atidarymo ceremonija Vytauto gatvėje. Čia dalyvių laukė pirmoji užduotis – šimto metrų sprintas, kurį reikia įveikti per kuo trumpesnį laiką, sustojant numatytoje finišo bazėje.
Renginio akimirka
Renginio akimirka / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Šiais metais pirmąjį lenktynių savaitgalio trofėjų vėl iškovojo Kauno ASK komanda, kurios pilotas Dovilas Čiutelė vienintelis užfiksavo geresnį nei penkių sekundžių sprinto trasos įveikimo laiką.

„Lada 2104 Mustang” vairavęs pilotas šimto metrų trasą su sustojimu bazėje įveikė per 4,96 sek.

Antrą laiką parodė ekipa „Porsche Baltic“ su „Porsche Cayman GT4 Clubsport“. Jie lyderiams nusileido maždaug trečdalį sekundės.

Penkias su puse sekundės trasoje sugaišo „Adma-Reimpex“ komanda, kuri iškovojo trečiąją vietą.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Renginio akimirka

Po renginio atidarymo ir sprinto komandos pajudėjo į trasą, kur jau šiandien prasidės pirmosios treniruočių sesijos.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams