Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 20d. 13:52

Džiugo Tovilavičiaus pasirodymas „Porsche Festival“ – itin dramatiškas

Džiugas Tovilavičius
Komandos nuotr. / Džiugas Tovilavičius
Penktasis „Porsche Carrera Cup Italia“ etapas, kuriame lenktyniauja lietuvis Džiugas Tovilavičius, „Franciacorta“ trasoje išsiskyrė žiūrovų gausa ir įspūdingu „Porsche“ gerbėjų festivaliu. D.Tovilavičius dviejose etapo lenktynėse užėmė 12 ir 11 vietas, rašoma pranešime spaudai.

„Franciacorta“ trasa ypatinga tuo, kad ji gana nauja ir dalyviai naujoje konfigūracijoje dar nebuvo važiavę. Tai gerokai sulygino visų pilotų galimybes. Tačiau pati trasa yra labai trumpa ir siaura, todėl labai sunku atlikti lenkimus, o daugiausiai įtakos geram rezultatui turi kvalifikacija.

D.Tovilavičius per treniruotes ir kvalifikaciją ieškojo erdvės tarp kitų dalyvių, tačiau ankšta trasa padarė savo ir lenktynininkas kvalifikacijoje liko 15 pozicijoje. Pirmosios lenktynės prasidėjo nuo to, kad priešais startavęs sportininkas užgeso ir D.Tovilavičiui teko staigiu manevru jį apvažiuoti.

Vėliau lenktynės buvo kupinos kontaktų ir nei vienas lenkimas nebuvo švarus. Tačiau teisėjai nuobaudų lenktynininkams neskyrė, nes visi puikiai suprato, kad tokioje mažoje trasoje tokie lenkimai yra beveik neįmanomi. Lietuvis pasinaudojo šia suirute ir finišavo 12 pozicijoje.

Kitos dienos lenktynėse D.Tovilavičius startavo iš aukštesnės pozicijos, tačiau pirmame posūkyje iš galo važiavęs varžovas atsitrenkė į lietuvį ir šis praradęs kontrolę apsisuko ir prarado visas pozicijas. Laimei, tame pačiame rate įvyko dar viena avarija ir per saugos automobilio fazę lietuvis prisivijo kitus dalyvius. Lenktynės prasidėjo iš naujo. Tiesa, lenkimų daugiau neįvyko, tačiau keli lenktynininkai pasitraukė iš kovos dar prieš finišo vėliavą ir tai leido D.Tovilavičiui džiaugtis 11 pozicija.

Finalinis lietuvio etapas „Porsche Carrera Cup Italia“ serijoje vyks spalio 29-31 dienomis garsiojoje „Monza“ trasoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:04
01:51
01:31

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas