Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

EEDC „driftingo“ varžybų trečias etapas Kačerginės „Nemuno žiede“ – jau liepos 2-3 dienomis

Darius Balys/„Drifter.lt“
Andriaus Lauciaus nuotr. / Darius Balys/„Drifter.lt“
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažiau nei už dviejų savaičių, liepos 2-3 dienomis, Kauno rajone, Kačerginės miestelyje esančioje „Nemuno žiedo“ trasoje, vyks trečiasis šių metų Rytų Europos „Driftingo“ čempionato (EEDC) etapas. Planuojama, kad į jį susirinks stipriausi dalyviai iš kaimyninių Rytų Europos valstybių, o organizatorių parengta trasos konfigūracija bus sudėtingiausia ir greičiausia iš kol kas buvusių.

EEDC varžybos Lietuvoje vyksta pirmą kartą – praėjusiais metais startavęs čempionatas sulaukia didžiulio ne tik vietinių, bet ir aplinkinių šalių žiūrovų dėmesio. Lietuvos „driftingo“ gerbėjai taip pat ne kartą yra apsilankę EEDC renginiuose Rygoje, Baltarusijoje ar Ukrainoje. Šįkart – puiki proga viską pamatyti gyvai savo akimis Lietuvoje!

Keletas geriausių Lietuvos „drifterių“ jau išbandė būsimą EEDC trasą „Nemuno žiede“ praėjusią savaitę. „Vietos klaidoms čia nėra“. „Bus žiauriai įdomu – „užsistatant“ greitis siekia 150 km/val. ir daugiau“. „Atrodo, trasa čia įdomesnė negu Bikerniekų“. Tai – trasą išbandžiusių „drifterių“ ir šią nedidelę jų  treniruotę stebėjusios saujelės žiūrovų žodžiai.

Turbūt pagrindinis šio renginio akcentas dalyviams ir, žinoma, žiūrovams – „drifterių“ pasiekiamas greitis. Jis įskaitinės zonos pradžioje siekia daugiau nei 150 km/val. ir beveik iki pat finišo nebūna mažesnis nei 100 km/val.

EEDC
EEDC

 

EEDC
EEDC

Liepos 2 dieną, nuo pat 10 valandos ryto, Kačerginę užplūs tiršti padangų dūmai: tuo metu prasidės trečiojo EEDC etapo dalyvių treniruotė, kuri tęsis iki pat 18 val. Vėliau, 19 valandą, bus dalyvių paradas Kauno gatvėmis – visame miesto centre būsiantys žmonės turės progą iš arčiau susipažinti su „driftui“ paruoštais automobiliais.

Sekmadienį, liepos 3-iąją, nuo 9 iki 12 valandos vėl vyks treniruotė, o 13 val. prasidės kvalifikacija. Jos metu „drifteriai“ išsiaiškins, kurie verti patekti į geriausiųjų šešioliktuką, kuriame jie varžysis jau važiuodami poromis.

Pati įdomiausia bet kurių „driftingo“ varžybų dalis – poriniai „tsuiso“ važiavimai – prasidės 15 valandą, o porą valandų po jų planuojami nugalėtojų apdovanojimai.

VIDEO: EEDC 3 Etapas | Kaunas, Kačerginė | Liepos 2-3 d.

Renginio bilietai – Tiketa.lt

Antrojo EEDC etapo Rygoje, „Bikernieki“ sporto komplekse, aprašymas, nuotraukos ir vaizdo medžiaga – čia.

Atvykimo į renginio vietą žemėlapis:

EEDC
EEDC

 Daugiau informacijos: EEDC.LT

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas