Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 07 11, 12:02

Egidijus Gutaravičius po koronaviruso startavo „Ligier“ lenktynių serijoje

Po dviejų dėl koronaviruso praleistų „Ligier“ Europos serijos lenktynių etapų, daugkartinis Lietuvos ir Pabaltijo žiedinių lenktynių nugalėtojas Egidijus Gutaravičius sugrįžo į oficialias lenktynes.
Egidijus Gutaravičius „Ligier“ lenktynėse
Egidijus Gutaravičius „Ligier“ lenktynėse / Asm. albumo nuotr.
Temos: 1 Autosportas

Liepos 9-10 d. „Monza“ „Formulės 1“ trasoje vyko „Ligier“ Europos serijos lenktynės, kuriose E.Gutaravičius po treniruočių jau važiavo kvalifikaciniuose važiavimuose. Pasak lietuvio, rezultatai įkvepia, tačiau treniruotėms reikia skirti daugiau laiko ir dar jaučiamos koronaviruso ligos pasekmės.

Vaizdai iš Monzos:

VIDEO: [LIVE FR] #Monzaheat Course 2

„Gerėjantis laikas kvalifikaciniuose važiavimuose suteikia vilčių pasiekti gerų rezultatų lenktynėse, bet jaučiu, kad sportinė forma dar nėra šimtaprocentinė dėl koronaviruso, dėl kurio turėjau praleisti dvejas lenktynes. Reikia daugiau treniruočių, laiko automobilyje, tuomet galiu tikėtis geresnių rezultatų lenktynėse“, – sako Egidijus Gutaravičius.

Italijoje, netoli Milano, esanti „Monza“ „Formulės 1“ trasa yra miesto parke, vienoje pusėje juosiama pramoninių pastatų, kitoje – gyvenamųjų, kurių gyventojams netrukdo nuolatinis automobilių gausmas iš trasos.

Trasa yra 5793 m ilgio, pasižymi ilgomis tiesiosiomis ir staigiais posūkiais, tinkamais lenkimams. Pasak lietuvio, būtent teisingai įveikiant posūkius galima laimėti taip reikalingų sekundžių geresniam rezultatui.

„Lenktynėse visi važiuoja identiškais „Ligier JS2 R“ automobiliais, tad tiesiosiose visų greitis panašus. Lyginant su Niurburgringo „Nordschleife“ trasa, kurioje treniravausi prieš kelias dienas, „Monza“ yra kiek monotoniškesnė, su mažiau posūkių. Labai svarbu neprarasti sekundžių posūkiuose, tuomet galima gerinti rezultatus“, – pasakoja E.Gutaravičius.

Lietuvis „Ligier“ Europos serijos lenktynėse važiuoja „Arctic Energy Racing“ komandoje kartu su kitu lietuviu Povilu Jankavičiumi, taip pat rusu Sergejumi Egorovu. Tai – ketvirtasis lenktynių etapas, vykstantis kartu su Europos Le Mano serijos lenktynėmis.

„Monza“ trasoje vyksiančių lenktynių rezultatus galima sekti čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas