Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 01, 20:34

Emilija ir Arūnas Gelažninkai finišavo didžiausiame Europos ralyje

Svilinant karščiui, penktadienį paskutinę Lenkijoje vykstančiame Breslau ralio dieną, organizatoriai dalyvių negailėjo ir pateikė greitą bei labai sudėtingos navigacijos greičio ruožą, motociklininkai turėjo įveikti 70 km, bagiai bei automobiliai 80 km, rašoma „AG Dakar“ pranešime žiniasklaidai.

„Džiaugiuosi kiekviena diena čia, kiekvienas greičio ruožas atneša daugybę pamokų, paskutiniajame buvo daugybė posūkių, daug smėlingų vietų ir didelių provežų. Važiuoti sekėsi visai neblogai, o jei bendrai savo pirmąjį ralį vertinu puikiai. Džiaugiuosi, kad nejutau jokio fizinio nuovargio, todėl galėjau būti susikoncentravus. Ralio atmosfera taip pat labai šauni, mūsų komanda labai linksma, visi kartu kalbėjome, kad ralis galėtų tęstis dar bent porą dienų. Būsiu visada dėkinga savo pirmiesiems partneriams SERES, kurių dėka, turėjau galimybę startuoti čia“, pakilia nuotaika kalbėjo Emilija Gelažninkienė

„Praeitais metais laimėjau šį ralį, puikiai supratau kur važiuojame, navigacija paini, trasos nėra lengvos nei motociklininkams, nei keturių ratų atstovams. Išmokome nemažai, išsiaiškinome ką privalome tobulinti, jau dabar pradėjome dėliotis užduočių planą. Bendrai manau, kad Emilija, kuri varžybinės patirties neturi iš vis – susitvarkė su pirmosiomis varžybomis labai gerai. Bendroje įskaitoje esame 34-ti, tačiau iš kitų greičių ruožų matėme, kad galime važiuoti ir greičiau ir geriau, kai kur klydome ir navigacijoje, jei ne mūsų pusašio lūžis ir beveik trijų valandų laiko bauda – galėtume pasigirti tikrai solidžiais rezultatais, bet būtent ralis apie tai ir yra, jis susideda iš daugybės detalių, kurias reikia išmokti“, apibendrina Emilija Gelažninkienė

„Be galo džiaugiuosi savo „AGDAKAR SCHOOL“ mokiniais, Modestu Siliūnu, kuris atvažiavo čia, kaip mes juokaujame nuimti prakeiksmo, Sauliumi Klevinsku bei Tomu Marcinkevičiumi, visi jie profesionaliai atliko savo darbą. Modestas Siliūnas bendroje lentelėje – 13, Saulius Klevinskas – 19, Tomas Marcinkevičius – 18“, rezultatais džiaugiasi Gelažninkas.

„Orion Dakar“ team jau dabar po truputį kalba apie artėjančius varžybas, tačiau kol kas apie Dakaro ralio fanams svarbiausią startą – neužsimena.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas