Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 12:11

Erikas Ulasas apie šoninį slydimą: „Tai yra mano gyvenimo būdas“

Kaimyninės Latvijos šoninio slydimo meistrai pastaraisiais metais tapo nuolatiniais svečiais Lietuvoje organizuojamuose „drifto“ varžybose. Ypatingai gerai sekasi 3 serijos BMW (E30) pagrindu sukonstruotą bolidą vairuojančiam Erikui Ulasui. 2012 m. finalą laimėjęs ir bendroje čempionato įskaitoje antrąją vietą užėmęs latvis šį sezoną pradėjo pergale Vilniuje.
Erikas Ulasas
Erikas Ulasas / (Manto Dilio nuotr.)

Verta pažymėti, kad tokių rezultatų E.Ulasui leido pasiekti visiškas atsidavimas šiam sportui. Kuomet šeštadienį, birželio 8 d. šalia Ozo g. esančio prekybos centro vyko „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ treniruotės, „14 Motoring“ atstovaujantis latvis dalyvavo savo šalies čempionato varžybose.

„Dvi naktis nemiegojome, tačiau atvažiavome. Vakar (šeštadienį – red. past.) gerai važiavau namuose, ten taip pat užėmiau pirmąją vietą“, – pasakojo Erikas.

Sekmadienio rytą atvykęs į Vilnių latvis pirmą kartą įveikė naująją trasą, tačiau kaip pats pasakojo – sekėsi labai prastai. Po tokios sunkios pradžios treniruotės, Erikas tikino nesitikėjęs labai gero rezultato šiame etape. Vėliau įveikus trasą dar du kartus, viskas pradėjo aiškėti, o rezultatas – pergalė.

„Galima sakyti, kad tai mano hobis ir apskritai – gyvenimo būdas. Man labiausiai patinka lenktyniauti automobiliais, todėl tam atiduodu visas jėgas ir lėšas, kiek tik turiu, kad galėčiau šuo užsiimti“, – kalbėjo sportininkas.

Erikas patikino, kad turint draugų palaikymą, rėmėjus ir komandą dalyvauti šiame sporto yra gerokai lengviau. Netgi miego nereikia.     

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas