Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„European Rallycross Challenge“ varžybose Lietuvos himnas nesuskambėjo, tačiau be apdovanojimų tautiečiai neliko

Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Vilkyčių ralio kroso trasoje baigėsi „European Rallycross Challenge“ varžybos. Jose sėkmingai pasirodė ir Lietuvos lenktynininkai. Tautiečiai ilgą laiką lyderiavo, tačiau finale jiems pritrūko sėkmės.

„Super Cars“ automobilių klasėje lyderiavęs Paulius Pleskovas nesugebėjo išlaikyti savo pozicijų. Finale jis nusileido pagrindiniam oponentui, su kuriuo visą laiką ir kovojo – rusui Romanui Stepanenko. Trečioji vieta šioje klasėje atiteko Berndui Schomakeriui iš Vokietijos.

Per žingsnį nuo apdovanojimų pakylos liko Arvydas Galinis. Jis užėmė ketvirtą vietą, Egidijus Kedrovas finišavo šeštas, o Gvidas Drobužas - septintas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Paulius Pleskovas

„Vilkyčiai Cup“ klasės lyderio pozicijų nepavyko išlaikyti ir Domui Vercinskui. Finale jis niekaip nepavijo lenko Bartlomiejaus Ruszczynskio. Trečią poziciją taip pat iškovojo Lenkijos atstovas – Lukaszas Kutyna.

Tautietis Mindaugas Sidabras užėmė septintą vietą, o Rokas Jokubauskas finale finišo taip ir nepasiekė. Jis išlėkė iš trasos ir daugiau nebepajudėjo. R.Jokubauskui atiteko aštunta vieta. Dainius Pilipavičius ir Remigijus Nešvydis liko atitinkamai devintoje ir dešimtoje vietoje.

„Touring Cars“ dalyvių gretose varžėsi vos trys lenktynininkai. Visi jie ir pelnė apdovanojimus. Pirmą vietą iškovojo belgas Josas Sterkensas, antras liko jo tautietis Filipas Baelusas, o trečiosios vietos taurė atiteko vokiečiui Marco Wittkovski.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Domas Vercinskas

Ne itin sėkmingai lietuviams susiklostė ir „Super 1600“ klasės finalinis važiavimas. Visą laiką pirmavęs Laurynas Diržininkas finale patyrė kontaktą su varžovu, o vėliau išlėkė iš trasos. Išlipusį Lauryną Diržininką žiūrovai sutiko garsiais aplodismentais.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Laurynas Diržininkas

Šioje klasėje nugalėtojo taurė įteikta latviui Martinsui Poriečiui. Antrąjį prizininkų pakylos laiptelį užėmė kitas Latvijos atstovas Reinis Safonovs. Ant trečiojo laiptelio šampaną šovė olandas Thijsas Heezenas iš Olandijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas