Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„eXtreme drivers“ slalomas šalia Jonavos, Gaižiūnų poligone (nuotraukos)

„eXtreme drivers“ slalomas
jonavietis.lt nuotr. / „eXtreme drivers“ slalomas
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 20 d., Gaižiūnų poligono aerodrome „eXtreme drivers“ slalomo metu automanai iš visos Lietuvos demonstravo savo sugebėjimus trasoje.

Gaižiūnų poligone tokio pobūdžio varžybos – pirmosios šiemet. Organizatoriai mano, kad būtent dėl to sulaukė tokios dalyvių gausos. Net teko stabdyti išankstinę registraciją, nepaisant to, auto klubo „eXtreme drivers“ prezidentas Valdemaras Krajauskas sulaukė gausybės skambučių: jonaviečiai, ir ne tik, prašė, kad jiems būtų leista dalyvauti varžybose. Iš viso šiandien rungtyniavo 60 vairuotojų.

Dalyvių įvairovė taip pat stebino: trasoje nepabūgo varžytis ne tik merginos, bet ir 12 bei 9 metų amžiaus berniukai.

„Mes siekiame suburti ir vienyti visus, besidominčius ir praktikuojančius ekstremalų ir netradicinį automobilių sportą. Populiarinti automobilių „Drago“ ir „sSalomo“ varžybas Lietuvoje.“ , – sakė organizatorius V. Krajauskas. Šiandien tai padaryti auto klubui „eXtreme drivers“ tikrai pavyko.

Auto klubo narių užsispyrimui surengti greituminio slalomo varžybas nesutrukdė net šalia vykusios karinio apmokymo pratybos. Jos tik pridėjo originalumo renginiui: poligone ne tik gaudė automobilių varikliai, bet ir aidėjo šūviai bei pravažiuojančių tankų gausmas.

Dėl davyvių gausos varžybos truko itin ilgai, bet vairuotojai bei žiūrovai dėl to nenusiminė. Gaižiūnų poligonas net šiek tiek priminė stovyklavietę: žiūrovų ištiesti pledai, pastatytos palapinės, kėdės bei maisto krepšeliai kūrė jaukią pramogų atmosferą. Netoliese stovėjo palapinės, kuriose buvo kepami šašlykai ir pardavinėjami gėrimai.

Geriausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti remėjų prizais. Visi: organizatoriai, dalyviai bei žiūrovai džiaugėsi nuostabiai praleista popiete. 

Daugiau informacijos www.jonavietis.lt

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas