F-1 lenktynių treniruotėse Japonijoje greičiausias buvo Nico Rosbergas

Japonijos „Grand Prix“ lenktynių pirmosiose penktadienio treniruotėse greičiausi buvo „Mercedes“ komandos lenktynininkai Nico Rosbergas ir Lewisas Hamiltonas. Vokietis Suzukos trasos ratą įveikė per 1 min. 35,461 sek. ir 0,151 sek. aplenkė ekipos draugą
Nico Rosbergas
Nico Rosbergas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečią vietą užėmė „Ferrari“ komandos lenktynininkas Fernando Alonso, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko 0,576 sek. Ketvirtas treniruotę baigė „Williams“ pilotas Valtteri Bottas, tačiau treniruotės nugalėtojui nusileido daugiau nei sekundę. Penktas buvo antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas.

Šeštąją vietą užėmė Kevinas Magnussenas iš „McLaren“, o septintoje vietoje buvo „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko daugiau nei dvi sekundes.

Aštuntoji pozicija atiteko antrajam „McLaren“ pilotui Jensonui Buttonui. Devintas treniruotėje liko Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“. Dešimtuką užbaigė „Toro Rosso“ lenktyninkas Daniilas Kvyatas.

Japonijos GP treniruotėse „Formulėje -1“ debiutavo jaunasis Maxas Verstappenas, kuris vairavo „Toro Rosso“ bolidą. Olandas nuo komandos draugo D. Kvyato atsiliko tik 0,443 sek. Vis dėlto M. Verstappenas buvo priverstas baigti treniruotę anksčiau laiko dėl bolido gedimo.