Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 21d. 21:53 , atnaujinta: 2018 spalio 22d. 10:23

„Fast Lap“ organizatoriai deda tašką: „Uždarome projektą“

„Autoplius.lt Fast Lap“ R3000 klasė
Organizatorių nuotr. / „Autoplius.lt Fast Lap“ R3000 klasė

Dešimtmetį automobilių sporto mėgėjus džiuginusio „Fast Lap“ organizatoriai paskelbė apie projekto pabaigą. Sekmadienio vakare socialiniame tinkle organizatoriai išplatino žinutę, jog paskutinis šių metų etapas Estijoje tapo ne tik paskutiniu šiais metais, bet ir paskutiniu istorijoje.

„Norime pranešti svarbią žinią. Paskutinis šių metų etapas Estijoje buvo paskutinis etapas mūsų dešimties metų istorijoje. Uždarome „Fast Lap“ projektą“, – socialiniame tinkle skelbė organizatoriai.

Su projektu dirbusi komanda rašė, kad apie projekto uždarymą galvojo jau keletą metų, tačiau infrastruktūros trūkumas ir lietingas šių metų trečiasis etapas, kai susirinko nedaug žiūrovų, tapo kertiniais veiksniais priimant tokį sprendimą.

„Mes labai norime augti ir daryti didelius dalykus. Bet infrastruktūros Lietuvoje tam neturime. O noro „murkdytis“ trupančiame „Nemuno žiede“ irgi nebeturime. Matome didelį potencialą ir galimybes Lietuvai skambėti Europoje, tačiau tam reikia priemonių, kurių – mūsų galva – greitai neturėsime“, – rašė organizatoriai.

„Fast Lap“ organizatoriai teigė, kad komandos vizija, koks turėtų būti automobilių sportas prasilenkia su realybe, o anot jų, esantis skirtumas yra „vis dar nemotyvuojančiai didelis“. Visgi pranešdama apie projekto pabaigą „Fast Lap“ komanda atviravo, kad viliasi, jog „tai taps pagrindu ilgai lauktiems pokyčiams automobilių sporte“.

Plačiau organizatoriai komentuoti atsisakė, teigdami, kad jų komentaras yra viešas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas