Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 08:25

Febi Speedfest.lt reginio metu pasiektas unikalus naujas rekordas Nemuno žiedo trasoje

Daugiausia vienos markės automobilių – 36 „Porsche“ – važiavo žiedine lenktynių trasa 2022 m. balandžio 16 dieną, Febi Speedfest.lt naujojo sezono atidarymo renginio metu. Šį rekordą oficialiai užregistravo „Rekordų akademija“, rašoma pranešime.
Febi Speedfest.lt renginio metu užfiksuotas rekordas
Febi Speedfest.lt renginio metu užfiksuotas rekordas / Organizatorių nuotr.

Kauno rajone, Kačerginėje, esanti 3350 m ilgio vienintelė Lietuvoje žiedinė („Nemuno žiedo“) trasa sutraukė būrį automobilių entuziastų su šeimomis. 36 trasa skrieję „Porsche“ automobiliai, remiantis renginį stebėjusio laiko matavimo komandos nario Sauliaus Vilčinsko pateiktais duomenimis, visą trasą įveikė per 3 minutes ir 8 sekundes. Tai yra apie 64,15 km/val vidutinis greitis.

Rekordu siekta perduoti žinutę

Anot renginį organizavusios speedfest.lt bendruomenės atstovo Vyčio Šliažo, rekordu siekiama parodyti, jog ši vienintelė Lietuvoje žiedinė trasa yra reikalinga ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir automobilių entuziastams bei mėgėjams, visuomenei.

Jam antrino ir kolega, Vytas Bilinskas: „Vienintelė Lietuvoje esanti lenktynių trasa tikrai nėra puikiausios būklės, tad šiuo rekordu norėjome pasidžiaugti gausiu savo bičiulių būriu ir tuo pačiu atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į tai, kad trasos reikia ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir paprastiems žmonėms. Tai vieta, kur žmonės tobulina savo vairavimo įgūdžius, gerai leidžia laiką ir stiprina savo tarpusavio ryšius bei užmezga naujus. Tai Lietuvos benzingalvių pagrindinė vieta, kurią norime matyti dar ilgai gyvuojančią ir prižiūrėtą“.

Ar priimsite draugišką Febi Speedfest.lt iššūkį?

Organizatoriai draugiškai kviečia kitų automobilių gamintojų entuziastų klubus siekti pagerinti rekordą „daugiausia vienos markės automobilių lenktynių trasoje“ ir sako, kad tai galėtų tapti gražiu ir draugišku automobilininkų bendruomenės žaidimu.

Artimiausias Febi Speedfest.lt renginys vyks vasarą, liepos 23 dieną, taip pat Nemuno žiedo trasoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas