Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 10d. 14:05

Fernando Alonso apie sugrįžimą į „Formulę 1“: turime visas galimybes vėl užlipti ant podiumo

„Renault DP World F1“ patvirtino, kad Fernando Alonso kartu su Estebanu Oconu bus 2021-ųjų sezono komandos vairuotojai. Fernando, kuris „Grand Prix“ lenktynėse yra startavęs 314 kartų, iškovojęs 32 pergales ir 97 kartus užėmęs vietą ant pakylos, prisijungs prie „Renault DP World F1“. Fernando Alonso ir komandą jau sieja tam tikri ryšiai. Vairuotojas su komandos spalvomis laimėjo 2005-ųjų ir 2006-ųjų Pasaulio čempionatus, rašoma pranešime.

„Renault“ yra viena didžiausių komandų „Formulės 1“ pasaulyje. Fernando yra puikus vairuotojas, kuris grįžta įgijęs naujos patirties. Fernando garsėja atkaklumu ir didžiuliu talentu. Jo atėjimas yra itin vertingas. Komandai, kuri sunkiai dirba, kad atkovotų čempiono titulą, šis papildymas suteiks naują prasmę.

Siekiama suburti komandą iš dviejų vienas kitą papildančių vairuotojų, derinant patirtį ir jaunystę. Jų vienas kitą papildantys įgūdžiai ir talentai leis pasiekti bendrų tikslų. Kovos dvasia, kuria garsėja Fernando, įkvėps visus ir skatins siekti užsibrėžtų tikslų.

„Fernando Alonso prisijungimas yra „Renault“ grupės plano dalis tęsti jos įsipareigojimus „Formulėje 1“ ir grįžti į lentelės viršūnę. Jo buvimas komandoje duoda mums nepaprastą pranašumą sportiniame lygmenyje, taip pat palaiko šį prekinį ženklą, su kuriuo Fernando jaučiasi stipriai susijęs.

Mums tai yra natūralus pasirinkimas, nes Fernando su komanda ir jos gerbėjais sieja itin tvirti ryšiai. Jo patirtis ir ryžtas leis kuo geriau išnaudoti abiejų pusių pranašumus, kad pasiektume tokį lygį, kokio reikalauja šiuolaikinė „Formulė 1“. Fernando į šią sparčiai augančią komandą atneš didelę lenktynių patirtį ir kultūrą, kuri visus sunkumus padės įveikti kartu. Jis startuos su Estebanu, kad padėtų „Renault DP World F1“ komandai kuo geriau pasiruošti 2022-ųjų sezonui", – teigė Cyrilas Abiteboulas, „Renault Sport Racing“ generalinis direktorius.

Fernando Alonso tikina, kad su "Renault" susiję įsimintiniausios jo, kaip sportininko, akimirkos.

„Renault“ yra mano šeima, su kuria susijusios mano įsimintiniausios „Formulės-1“ akimirkos, apimančios du pasaulio čempiono titulus, tačiau dabar žvelgiu į priekį. Labai didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad grįžtu į komandą, kuri man suteikė progą mano karjeros pradžioje, o dabar suteikia man galimybę grįžti į aukščiausią lygmenį.

Mūsų ambicijos sutampa. Žiemos sezonu komandos padaryta pažanga rodo, kad 2022-ųjų sezonui numatyti tikslai yra realistiški. Dalysiuosi trasoje įgyta patirtimi su inžinieriais, mechanikais bei savo komandos nariais. Komanda siekia ir turi visas galimybes grįžti ant podiumo, aš taip pat“, – teigė F.Alonso.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

05:55
34:08
10:00

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas