Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 20d. 08:07

Pamatykite: filmo apie autosportą „Leiskit mums važiuoti“ premjera

Mantas Matukaitis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Mantas Matukaitis

Ko reikia žiūrovams, kad jie ateitų į autosporto varžybas ar kad degtų nekantrumu pasižiūrėti naują režisieriaus Mindaugo Urbiko filmą „Leiskit mums važiuoti“? „Kraujo ir įspūdingų vaizdų“, – šypsosi vienas filmo sumanytojų ir vienas pagrindinių vaidmenų atlikėjų „Dynami:t Energy“ lenktynininkas Mantas Matukaitis.

Spauskite mygtuką GYVAI:

Filmą taip pat galite matyti mūsų FB:

Šio žmogaus-dinamito komanda ir jų kolegos žiedinių lenktynių dalyviai žiūrovų lūkesčius 2020 m. pateisino su kaupu – nesutrukdė joks COVID-19. Jau pirmose treniruotėse praėjusį pavasarį Pernu trasoje į sieną dužo „Dynami:t Energy“ Porsche GT3 Cup – vienas komandos narių pamiršo, kad šaltos padangos pirmajame greitame posūkyje dar deramai nesukibs.

Vėliau, jau liepos mėnesį, pats Mantas Matukaitis didžiuliu greičiu nuslydo į atitvarus Bikerniekų trasoje Latvijoje. Tik šįkart smarkiai kentėjo BMW ir tai buvo didžiausia avarija Manto gyvenime.

Tačiau ne vien šios avarijos užfiksuotos filme „Leiskit mums važiuoti“. Nemuno žiedo Stadiono posūkis 2020 m. sugėrė ne vieną smūgį ir matė mažiausiai vieną „stogą“. Po savo nuotykio šiame klastingame Kačerginės trasos taške Danas Azikejevas, nestokojantis humoro jausmo, skaičiavo, kiek jam kainuos remontas. Suma tikrai nustebino. Neveltui Lietuvos žiedinių lenktynių čempionate dominuoja dvi kastos – BMW ir „Honda“, nes šiems modeliams galima gana nebrangiai gauti dalių.

Danas Azikejevas čia minėtas taip pat neveltui. Jis – vienas didžiausių filmo pokštininkų. Nors nevyniokime žodžių į vatą: karantino pabaigos laukimu ir pirmosiomis sezono avarijomis prasidedantis filmas „Leiskit mus važiuoti“ į antrą pusę virsta bemaž komedija su „pastūmimais ir užvažiavimais“ vienas ant kito.

Beje ar žinote, kaip lenktynininkai saugosi koronaviruso? Dėvi šalmus ir stengiasi išlaikyti didesnį nei 2 metrų atstumą nuo besivejančio varžovo. Tai - tik vienas iš pokštų, kuriuos išgirsite filme.

Filmo premjera vyko šeštadienį, vasario 20 d., 11 val. portale 15min bei 15min ir 15min GAZAS feisbuke.

O čia galite pamatyti filmo pristatymo laidą:

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas