Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 1d. 20:27

Finišavo „Autoaibė Lithuanian Baja – Perimetras“

„Autoaibė Lithuanian Baja – Perimetras“ pirmoji diena
Arno Strumilos nuotr. / „Autoaibė Lithuanian Baja – Perimetras“ pirmoji diena

Šeštadienį pasibaigė liepos 30 dieną startavęs Lietuvos rally raid čempionato etapas „Autoaibė Lithuanian Baja – Perimetras“, kuriame motociklų klasėje dakyvavo net du Dakaro ralio dalyviai – lietuvis Arūnas Gelažninkas ir lenkas Mačiek Giemza.

Be Dakarą mačiusių motociklų ir dalyvių, automobilių klasėje galima buvo išvysti ir Dakaro ralio vertos technikos, tiek motociklų, bagių, tiek automobilių. Tai ir kažkada Agrorodeo Dakar priklausęs Seat „bitutė“ ir Antanui Juknevičiui Mebar pikapas.

Per tris dienas dalyviai įveikė 8 greičio ruožus ir beveik 350 kilometrų. Greičio ruožai driekėsi Dzūkijos pušynuose Kapčiamiesčio ir Druskininkų apylinkėse. Paskutinius du greičio ruožus reikėjo įveikti Panemunės apylinkėse. Du greiti greičio ruožai leido dalyviams išbandyti maksimalias savo technikos galimybes. Arūnas Gelažninkas pasiekė net 166 km/h greitį ir etapą prilygino 2020 metų Dakarui. Jam antrino ir M. Giemza, kad greičio ruožas greičiu nenusileido Dakarui.

Varžybose dalyvavę užsienio sportininkai iš Latvijos ir Suomijos gyrė varžybų formatą ir žadėjo vėl atvykti dalyvauti kitais metais. Gerų žodžių nestokojo Oscar automobilį vairuojantis latvis Toms Brants, o motociklu iš Tamperės atvykęs suomis Reijo Karppinen gyrė greičio ruožus ir dėkojo už pastangas organizatoriams.

Remiantis preliminariais rezultatais motociklų klasėje nugalėjo lenkas Mačiekas Giemža, antras trimis minutėmis atsiliko Arūnas Gelažninkas, trečias Andrius Liškus.

ATV nugalėjo Romualdas Karužis, antras Laisvydas Kančius, trečioje vietoje Adomas Gančierius.

SxS klasėje nugalėjo Dalius Olechavičius ir Aidas Bubinas. Antri – Edgaras Bira ir Jonas Leščiauskas, treti – Antanas Kanopkinas ir Audronė Kanopkienė.

Automobilių klasėje:
1. Vaidotas Paškevičius ir Gytis Gaspariūnas,
2. Justinas Putys ir Valdemaras Milaševskis,
3. Vaidotas Mockus ir Edmundas Mockus.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas