„Formulės 1“ čempionato Vokietijos „Grand Prix“ lenktynes sekmadienį pagaliau laimėjo trasos šeimininkas – Sebastianas Vettelis

Pasaulio „Formulės 1“ čempionato devintąjį etapą – Vokietijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs „RedBull – Renault“ ekipos narys, triskart pasaulio čempionas ir šio sezono lyderis bendrojoje įskaitoje vokietis Sebastianas Vettelis.
Sebastianas Vettelis nugalėjo Vokietijos GP
Sebastianas Vettelis nugalėjo Vokietijos GP / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo ketvirtoji Vokietijos lenktynininko pergalė šiame sezone bei 30-oji per visą karjerą „Formulės 1“ lenktynių istorijoje.

60 trasos ratų (308,623 km) S. Vettelis, kuriam namuose pavyko iškovoti pirmą pergalę, sekmadienį įveikė per 1 valandą 41 minutę 14,711 sekundės.

Antrąją bei trečiąją vietas lenktynėse užėmė atitinkamai abu „Lotus – Renault“ lenktynininkai – suomis Kimi Raikkonenas ir prancūzas Romainas Grosjeanas.

Sekmadienio lenktynių Vokietijoje lyderių rikiuotė:

1. Sebastianas Vettelis (Vokietija), „RedBull – Renault“ 1 val. 41 min. 14,711 sek.

2. Kimi Raikkonenas (Suomija), „Lotus – Renault“ atsiliko 1,008 sek.

10.Nico Huelkenbergas (Vokietija), „Sauber – Ferrari“ 49,892

„Formuės 1“ pasaulio čempionato lyderiai bendrojoje įskaitoje (po devynių etapų iš 19):

1. Sebastianas Vettelis (Vokietija) 157 tšk.