Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 28d. 20:30

„Gazas&Stabdis“: du Martyno Samsono planai, garsinantys Lietuvos autosportą pasaulyje

„Samsonas Motorsport“ prekės ženklas puikiai žinomas viso pasaulio ralio, drifto ir traukos lenktynių meistrams. Samsono sportinės pavarų dėžės ir amortizatoriai sukasi ir bumpsi daugelio žinomų sportininkų automobiliuose.

Apie kokius du planus kalbama straipsnio pavadinime? Pirmasis – tai šturmanas Ervinas Snitkas, 2018 m. su Martynu Samsonu susipažinęs per „Facebook“. Kaip tai įvyko, sužinosite pasižiūrėję laidą apie autosporto asmenybes „Gazas&Stabdis“. Taip pat – ir istoriją, kaip Martynas ir Ervinas atėjo į autosportą.

Tačiau įdomiausią šios istorijos dalį Martynas yra pasakojęs bene prieš mėnesį. Pasirodo, praėjusiais metais po visą pasaulį (nuo JAV iki Airijos ar Ispanijos) Martynas su Ervinu važinėjo ne tik norėdami išbandyti techniką ir pademonstruoti ją potencialiems pirkėjams (čia jau antrasis Martyno planas – verslas).

Martynas Erviną Suomijos šaltyje ir Ispanijos kaitroje „apšaudė“ tam, kad į jo rankas šiemet atiduotų sūnų Kajų. Taip – „Žemaitijos ralyje“ Martynas Samsonas startuos su Mindaugu Varža, o Erviną Snitką išbandė prieš atiduodamas į jo rankas savo sūnų Kajų Samsoną. Taigi „Rally Žemaitija“ matysime naują ekipažą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas