Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gedimą lenktynių išvakarėse patyrusi „Techninio projekto“ komanda kovos, bet į priekį brausis iš rikiuotės galo

Treniruotės akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Treniruotės akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Penktadienį surengtos „Eneos 1006 km” lenktynių treniruotės ir kvalifikacija ne visoms ekipoms klostėsi sėkmingai. Jau dabar aišku, kad popietę prasidėsiančiose varžybose startuos mažiau komandų nei jų buvo užsiregistravę, kadangi keletas automobilių patyrė gana rimtus gedimus ir pašalinti jų galimybių nebėra.

Problemų neišvengė ir BMW M3 automobiliu lenktyniaujanti komanda „Techninis projektas”.

Galiniame „traverse“ lūžo „ausis“, kuri laiko reduktorių.

Ekipa, dar net neatskleidusi savo tempo galimybių, prieš kvalifikaciją buvo priversta savo automobilį grąžinti į aptarnavimo zoną ir imtis remonto, kadangi per treniruotes sportinis bolidas liko tik su vienu varančiuoju ratu.

„Viskas įvyko paskutinės treniruotės metu, likus vos 10 minučių iki pabaigos. Vairavo Jonas Sluckus. Galiniame „traverse“ lūžo „ausis“, kuri laiko reduktorių. Reduktorius pakrito, išsinėrė pusašis. Liko varomas tik vienas ratas. Iki kvalifikacijos pradžios buvo likusi valanda, todėl mes niekaip nespėjome susitvarkyti automobilio ir joje sudalyvauti“, – pasakojo komandos narys Giedrius Notkus.

Komandos nuotr./BMW M3 gedimas
Komandos nuotr./BMW M3 gedimas

Tačiau gedimą komandos mechanikams pašalinti pavyko. „Techninio projekto“ ekipa lenktynėse startuos, bet tą daryti jie privalės iš rikiuotės galo.

Giedrius Notkus pasakoja, kad pirmasis prie vairo sės jis pats ir bandys savo patirtį išnaudoti lenkiant būrį lėtesnių varžovų.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Treniruočių akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Treniruočių akimirka

„Gedimas buvo pataisomas ir labai gerai, kad jis įvyko vakar, o ne šiandien. Beveik visas atsargines dalis turėjome vietoje, o ko neturėjome, tą patį vakarą atsivežėme iš Vilniaus.

Nors šiandien startuosime paskutiniai, bet bandysime kuo greičiau aplenkti tuos lenktynininkus, kuriuos galime, ir pakilti į viršų. Kadangi mano patirtis didžiausia, turėtų ši užduotis man sektis geriausiai.

Paskui, kai sugrįšime į savo optimalią vietą, prie vairo sės ir kiti kolegos“, – pasakojo Giedrius Notkus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas