Dabar populiaru
Publikuota 2022 01 14, 12:16

Geriausią rezultatą Dakare pademonstravęs Vaidotas Žala: „Mynėm, oi mynėm“

Dakaras baigėsi įspūdingu Vaidoto Žalos ir Paulo Fiuza finišu – paskutiniame greičio ruože jie atvažiavo penkti. Sportininkai neslėpė emocijų pagaliau išlipę iš automobilio ir apsupti gerbėjų iš Lietuvos.

Visos Dakaro naujienos – čia.

„Mynėm, mynėm, oi mynėm. Ant dviejų ratų nebuvo. Kaip 160 km klasikinio ralio greičio ruožą nuvažiuot, panašiai jausčiausi. Toks techniškas, tiek akmenų. Jau vienu metu man pradėjo suktis 2020 metų vaizdas, kai ten baigėme, galvoju – ir sustot negaliu, ir minti reikia.

Oi, kaip gerai“, – džiaugėsi Vaidotas.

Jis teigė, kad buvo tikrai nelengva, nes visą laiką akmenys.

Sauliaus Jurgelėno paklaustas, ar patenkintas aplenkęs „Karolį“, o tai Carlosas Sainzas, Vaidotas Žala iš pradžių tuo nepatikėjo, o paskui jau puolė žinia dalintis su Paulo Fiuza. Abiejų emocijas reikia pamatyti!

V.Žala sakė matęs trasoje ir rusą V.Vasiljevą, kuris sustojo trasoje ir laukė su virve: „Deja, kažkas sugedo, negalim sustot, kitąsyk.“

Tačiau žinia, kad jeigu V.Vasiljevas dar stovės kokią valandą, lietuvio ekipažui lems dešimtą vietą bendroje įskaitoje, Vaidotui jau tokio džiugesio nesukėlė, kaip aplenktas C.Sainzas.

O kuris Dakaras buvo sunkiausias? „Nežinau... – sakė V.Žala. – Kažkaip ėjo ir praėjo tas Dakaras, lauksime kito. Tikiuosi, bus kitas automobilis. Va H.Lateganas ėjo pro šoną, lėkė ir pralėkė, tiesa, paskui stojo ratą keistis. Bet, panašu, tos padangos ant akmenų laiko nerealiai. Ten, kur mes trečiu bėgiu važiuojam 70, tai rankeną pjauna.“

Ant podiumo Vaidotas juokdamasis žada net kūlversčius.

„Man toks kaifas finiše, kaip kad pirmą kartą su Saulium važiavom. Žiauriai... Todėl, kad tą paskutinę dieną šiandien tiek jėgų atidaviau, tiek savęs atidaviau, galvojau – aaa, nepaleisim! Dėl to turbūt taip saldu finiše. Smagu... smagu!“ – džiūgavo Vaidotas.

Paskutinį greičio ruožą „Teltonika“ ekipažas įveikė penkti. Bendroje įskaitoje jie kol kas vienuolikti. Galutinė jų vieta priklausys nuo to, kada finišą pasieks rusas V.Vasiljevas.

Vaidoto Žalos ir Paulo Fiuzo finiše laukė ypatingai pasidabinę sirgaliai.

Visų lietuvių, važiuojančių automobiliais, rezultatus sekite čia: Finalinė Dakaro ralio diena: V.Žala paskutiniame etape – penktas, kiti lietuviai dar trasoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas