Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedrius Notkus: „Naujos ralio trasos – papildomas iššūkis“

Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Spalio 14-15 dienomis, Druskininkų-Lazdijų apylinkėse vyks Lietuvos ralio čempionato finalas – „Rally Classic“. Tai – lemiamas etapas prieš paskelbiant nugalėtoją, ir panašu, kad jame bus daugiausia intrigos. Savo įžvalgomis apie artėjantį čempionato finalą dalinasi Giedrius Notkus.

Po itin sėkmingo pasirodymo „DHL Rally Elekrėnai“ etape, kuriame Giedrius Notkus ir jo šturmanas Dalius Strižanas finišavo 1-oje vietoje, ekipažas ruošiasi dar atkaklesnei kovai, kuri prasidės jau šį savaitgalį. „Rally Classic“ etape pasirodysiantis ekipažas praėjusiais metais bendroje įskaitoje liko 4-oje vietoje, tad šiais metais yra nusiteikę rimtai pakovoti dėl galimybės užlipti ant nugalėtojų pakylos.

Ne paslaptis, kad šis etapas lems Lietuvos ralio čempiono vardą.

„Ne paslaptis, kad šis etapas lems Lietuvos ralio čempiono vardą. Dabar turnyrinėje lentelėje susidariusi tokia situacija, kad lenktynininkus skiria vos kelių taškų skirtumas.

Manau, kad tiek aš, tiek mano pagrindiniai varžovai – Martynas Samsonas, Vaidotas Žala, Janis Vorobjovas stengsimės parodyti tik patį geriausią rezultatą. Tad laimėti čempiono titulą gali bet kas iš šio ketvertuko.

Žinoma, reiktų nepamiršti ir kitų stiprių sportininkų – Vytauto Švedo, Deivido Jociaus, Benedikto Vanago, kurie irgi yra labai greiti ir gali parodyti stabilų tempą lenktynėse. Taigi, nuspėti, kas laimės šį etapą ir taps čempionu tikrai sudėtinga. Kova bus stipri ir labai įdomi“, – savo mintimis dalinosi G. Notkus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Techninė komisija
Tomo Markelevičiaus nuotr./Techninė komisija

Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano ekipažas šiam etapui ruošiasi itin atsakingai. Praėjusią savaitę jie važiavo į bandymus Zarasų apylinkėse bei dalyvavo Estijoje vykusiose „Saaremma Rally“ varžybose, kuriose patyrė automobilio gedimą ir turėjo pasitraukti iš kovos. Sportininkai neslepia nusivylimo, bet teigia, kad dabar jiems svarbiausia – gerai pasirodyti Druskininkų-Lazdijų ralyje. Ekipažas stengsis pasiekti kuo aukštesnį rezultatą.

Šiais metais pasikeitusias ralio trasas G.Notkus vertina kaip papildomą iššūkį, kuris suteiks savotiško prieskonio paskutiniajam Lietuvos ralio čempionato etapui.

„Žinoma, visą laiką lengviau važiuoti žinomomis trasomis, kurias teko išbandyti bent kartą ar du. Nauji greičio ruožai savaime tampa sudėtingesni ir reikalauja daug didesnio susikaupimo, greitos reakcijos ir susikalbėjimo su šturmanu. Tai padeda pasiekti geresnį rezultatą“, pasakojo vienas iš čempionato lyderių.

Sportininkas džiaugiasi, kad šis „Rally Classic“ etapas dar gana jaunas, bet turi vienus įdomiausių ir išskirtiniausių kelių, ypač miško keliukus, kurie yra minkšti, slidūs ir sudėtingi.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Starto podiumas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Starto podiumas

„Rally Classic“ etapas – savotiškas ir malonus. Mūsų ekipažui jis išskirtinis tuo, kad čia esame laimėję savo absoliučią pirmąją vietą Lietuvos ralio čempionato etape. Važiavimas šiame etape visuomet siejasi su pačiomis geriausiomis emocijomis. Tai vienas iš maloniausių ralių, kuriuose yra tekę važiuoti“, – teigė G. Notkus.

Paskutinis Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Classic“ 2016 vyks spalio 14-15 d. Druskininkų ir Lazdijų apylinkėse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas